Ülkemizin en çok tercih edilen şehri malumunuz üzere İstanbul. Ayrıca turizm anlamında da en fazla turist çeken şehirler arasında başı çekiyor. Bu şehirde yaşayan ya da yaşamak isteyenlerin birincil ihtiyaçlarının tepesinde ise konaklama (barınma) yer alıyor.

emlakSergisi2logoİstanbul’da ev bulmak sayısız seçenek arasında bir hayli zor. Bu durumda bütçeniz, işinize yakınlığı, sosyal olanakları, lokasyonu, sosyo-kültürel çevresi gibi bir çok seçenek ile ince eleyip sık dokumalı ve kriterlerinizi ön planda tutarak size en uygun olanı seçmelisiniz. İstanbul kiralık ev konusunda çok fazla seçeneğin olduğu bir şehir. Dolayısıyla kafanızın karışmasına bazen engel olamıyorsunuz. Hatta karar vermekte zorlanıyorsunuz. Bu noktada İlan Sergisi adlı site sizin için biçilmiş kaftan niyetindedir.

Site içerisinde emlak piyasası ve yeni konut projeleri ile ilgili en güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’da kiralık ya da satılık ev bulmak konusunda da bir çok seçenek mevcut. Yine işyeri ve arsa seçenekleri de var. İstanbul’da kiralık ev konusuna dönecek olursak, sitenin sol tarafında bulunan kriter belirleme kısmından da eleme yapabildiğinizi belirtmek isterim:

  • Evinizi müstakil, apartman dairesi, site içinde ya da villa gibi seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.
  • İlçe ve lokasyon seçebilirsiniz.
  • Bütçeniz doğrultusunda istediğiniz evi arayabilirsiniz. Böylece bütçenizden yüksek ilanlar karşınıza çıkmaz.
  • Evin metrekare cinsinden büyüklüğünü seçebilirsiniz.
  • Sahibinden, emlakçıdan, inşaat firmasından, kelepir, bekara uygun, aileye uygun, memura uygun, öğrenciye uygun gibi seçenekler arasından dilediğiniz ilana bakabilirsiniz.

Site içerisinde sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin her yerinden sayısız ilan var. Ayrıca kiralık ve satılık, arsa, daire, işyeri, devremülk gibi seçenekler de mevcut.