20 Milyona dayanan nüfusuyla ülkemizin en büyük şehri olan ve aynı zamanda en kozmopolit şehir ünvanını da elinde bulunduran İstanbul’da yeni evlenen ya da evindeki beyaz eşyaları yenileyenlerin sayısı son derece fazla. Hal böyleyken beyaz eşyalarda ortaya çıkan problemlere de en hızlı ve garantili şekilde uzmanlar tarafından müdahale edilmesi ve onarım sağlanması en önemli kıstas olarak karşımıza çıkıyor.

Son yıllarda yakaladığı başarılı satış ve müşteri memnuniyeti ile sektörün devleri arasına giren Regal için de aynı durum söz konusu. Regal markalı beyaz eşyanızda ortaya çıkabilecek problemlere yerinde müdahale edebilecek, uzman personeli ile güven veren Regal Servisi sizlere en hızlı çözümleri üretebilmek için çalışıyor.

anadolu yakası regal servisi

Bir çok noktada hizmet veren servisin Anadolu Yakası ve Maltepe’de de şubesi bulunuyor. Alanında deneyimli teknik personeli ile aynı gün içerisinde arızalara karşı müdahalede bulunan servisin tam donanımlı araçları bir telefon kadar uzağınızda. Orijinal yedek parça kullanımı ve kaliteli işçilikle birlikte 1 yıllık garanti süresi de sunan Maltepe Regal Servisi en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak için çalışıyor.

Kaynak: http://www.regalservis.org/