Tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra eğlence mekanları, müzeleri ve kültürel etkinlikleri ile günün 24 saati yaşayan bir kent olan İstanbul’u gezmenin şimdi tam zamanı çünkü İstanbul otelleri indirim müjdesi vererek yakın zamanda kenti gezmek isteyenlerin yüzünü güldürdü. Onlarca farklı otelden gelen indirim haberi iş görüşmesi yapmak için rotasını İstanbul’a çevirecek olanların da dikkatinden kaçmadı.

Son derece konforlu bir konaklama imkanı sunan oteller de uygun fiyat sunan konaklama adresleri arasında yer alıyor. Gün sonunda yorgunluğunuzu atmak için konfor çıtası yüksek bir otel arıyorsanız tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Ancak elbette indirim müjdesi çok sayıda kişiyi harekete geçirdiğinden şimdiden yerinizi ayırtmanızda fayda olacak. Bunun için Etstur.com adresine tıklayarak indirim uygulayan otelleri görüntüleyebilirsiniz.

İş ya da gezi amacıyla İstanbul’a gidecek olanların indirimden faydalanmak istemesi, şimdiden otellerin tam doluluk oranına ulaşmaya başlamasını da beraberinde getirdi. Acele ederek erkenden rezervasyonunuzu yaptırmanız ve gezi programınızı tamamlamanız gerekiyor. Otel seçimi yaparken dikkatli olmanız gerektiğini de unutmayın.

İstanbul’da Hangi Otelde Kalınır?

Oldukça büyük bir kent olan İstanbul’u birkaç günde gezmek elbette mümkün olmaz. Bu nedenle kaç günlük bir seyahate çıkacağınızı belirleyerek gezi rotalarınızı da hazırlamalısınız. Öncelikli olarak gezmek ve görmek istediğiniz yerleri belirledikten sonra, bu bölgede bulunan bir oteli seçmeniz, kentin trafiğinde daha az zaman kaybetmenizi sağlar.

Kentte çok sayıda otel mevcut olduğundan, gezi noktalarınıza yakın bir konaklama adresi bulmakta zorlanmazsınız. Otelden çıkış ve otele dönüş için ayırmanız gereken zaman kısaldığından kentte daha fazla yeri gezme imkanı da doğar. Elbette otellerin konaklama ücreti ve sunduğu hizmet kalitesi son derece mühim! Ancak söz konusu kent İstanbul olduğunda otelin sizin rotanıza olan yakınlığı da haliyle önem kazanıyor.