Ülkemizde her ne kadar işimizi bir şekilde sonuçlandırıyor olsak da zaman zaman ödenen yüksek rakamlar nedeniyle can sıkıntısı yaşadığımızı da gözardı etmemek gerek. Kendi başımıza halledemeyeceğimiz, bilgimizin olmadığı bir alanda bir işimiz varsa o işi kendimiz yapmaya çalışmak yerine alanında uzman kişilere para karşılığı yaptırıyoruz. Bu neredeyse insanlık tarihi kadar eski bir olgu ama daha uygun fiyatlara işi yaptırmak varken neden fahiş rakamlar ödeyerek aile bütçemizi sarsalım ki?

İşi ucuza halletme yolları

Eğer kendi başınıza altından kalkamayacağınız bir işiniz varsa öncelikli olarak birçok insan gibi siz de çevrenizde bu işi yapabilecek birilerini arıyorsunuz muhtemelen. Yine de işiniz düştüğünde bu insanların sizi yarı yolda bırakma ihtimali de tecrübeyle sabittir. Hepsi olmasa da hatrı sayılır bir kısmı “işim düştü” dediğiniz anda ya yüksek rakamlarla karşınıza çıkacak ya da ortadan kaybolacaklardır. Dikkat, bir kez daha söylüyorum herkes böyle değil.

Peki ya bu işi yapabilecek biri çevrenizde yoksa? O halde ya etrafı dolaşarak bu işi yapabilecek birini arayacaksınız ya da internet üzerinden aramaya girişeceksiniz. Bu noktada mantıklı olan elbette internet araması ile sonuca gitmektir çünkü çeşitli platformlarda yaptırmak istediğiniz işi giriyorsunuz ve orada o işi yapabilecek olanlar size teklif sunuyor. hangi teklif size uygunsa onu seçip işinizi gönül rahatlığıyla sonuçlandırabiliyorsunuz. Peki hangi platform daha mantıklı? Bu noktada çeşitli platformlar olsa da isimdustu.com rakiplerine oranla bir adım öne çıkıyor.

İşim Düştü (isimdustu.com) nasıl kullanılır? Bu sitenin kullanımı o kadar kolay ki akıllı telefon kullanmayı ya da Facebook’a girmeyi bilen herkes bu siteyi de kullanabilir. Gelin şimdi çok kısa biçimde isimdustu.com’u nasıl kullanacağınızı görelim:

  • İlk olarak üst menüden üye olun.
  • Üye olduktan sonra hangi kategoriye işiniz düştüyse o kategoride ayrıntılarını belirterek talebinizi oluşturun.
  • Bu aşamadan sonra size teklifler gelmeye başlayacak. Teklifler arasından seçiminizi yapın. Tercih yaparken firmaların daha önceki yorumlarını, puanlarını incelemeniz önemlidir. ,
  • Eğer firmalara sorularınız varsa mesaj kısmından sorabilirsiniz.
  • En son olarak da anlaşmayı sağlayıp arkanıza yaslanın.

İşim Düştü platformunda nakliyat, ev tadilatı, dekorasyon, tamirat, bakım servis, temizlik, ilaçlama, eğitim, özel ders, reklam danışmanlığı, organizasyon, oto servisi, bakım, sigorta, kişisel bakım, sağlık, yazılım, bahçecilik, peyzaj gibi alanlarda ve daha birçok kategoride hizmet talebi oluşturabilirsiniz. Ayrıca illere göre de seçim yapabilme şansına sahipsiniz.

Eğer herhangi bir şey için “İşim Düştü” diyorsanız doğru adres de isimdustu.com!