Gözünüz gibi baktığınız iPhone’unuz bir anda yere düşebilir veya bozulabilir. Durum böyle olunca yedek parçası, tamiri gibi derken birçok detay canınızı sıkar. Ancak bu gibi durumlarda paniğe kapılmaya gerek yok. Çünkü artık iPhone tamir servisi Cepfix var.

Akıllı telefon tamirinde hızlı ve pratik hizmetleriyle öne çıkan Cepfix, iPhone tamiri konusunda da oldukça iddialı. Herhangi bir nedenden dolayı bozulan iPhone cihazınızı Cepfix’de kolayca tamir ettirebilirsiniz.

Cepfix’i diğer firmalardan ayıran en önemli özelliği kapıya servis uygulaması. Yani cihazınızı tamir için servise götürmenize gerek yok. Cepfix ekibi siparişinizle birlikte telefonunuzu evinizden gelip teslim alıyor.

Cepfix’in bu ayrıcalıklı hizmetinden yararlanmak oldukça basit. Tek yapmanız gereken Cepfix.com’a girip iPhone cihazınızın modelini ve arıza nedeni belirterek tahmini fiyat almak. Geriye sipariş verip cihazınızın teslim alınmasını beklemek kalıyor.

Cepfix’in bir diğer güzel yanı ise yedek telefon temin etmesi. Böylece iPhone’nuz tamirdeyken işlerinizden eksik kalmıyorsunuz. Yedek olarak verdiği iPhone 4 cihazını telefonunuz tamir olana kadar kullanabiliyorsunuz.

cepfix-cep-telefonu-tamiri

Cepfix’in uzman teknisyenleri tarafından yapılan arıza tespiti sonrası onayınızla birlikte cihazınızın tamiri yapılıyor ve en kısa sürede yepyeni bir halde evinize teslim ediliyor. Telefonu teslim alırken ödemenizi kapıda kredi kartı ile veya nakit olarak yapabilirsiniz.

Cepfix.com, İphone’nuzda oluşabilecek dokunmatik cam kırıkları, titreşim sorunu, ekran (LCD) sorunları (Kırık/Çatlak/Donuyor/Leke var/Pixel hatası), şarj soketi arızası, ön ve arka kamera, home buton, yan buton ve ses sorunu,  kablosuz ağ bağlantı problemi, sim kart ve Touch ID sorunu gibi birçok arızaya çözüm getiriyor. Ayrıca pil değişim talebi, ekran tamiri gibi ihtiyaçlarınıza da yardımcı oluyor.

Telefonunuzun durumunu aşamalı olarak kontrol etme imkanınız da var. Size verilen hizmet numarasını siteye girerek cihazınızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz sorular için 444 74 87’li numaradan Cepfix müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

iPhone cihazınız için güvenilir bir tamir servisi arıyorsanız, Cepfix en doğru adres. Son derece zahmetsiz ve pratik bir iPhone teknik servisi olan Cepfix ile yerinizden kalkmadan telefonunuzu yeniletmenin keyfini yaşayın.