Merakla beklenen “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” katılım süreci başladı. Bu yıl yeniliklerle start veren yarışma, bünyesinde 2 yarışma ve 2 etkinlik barındırıyor.

2014 ve 2015 yılında düzenlenerek büyük ilgi toplayan ve bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan yarışmada, geçmiş yıllarda olduğu gibi tüm geliştiricilere açık olan yarışmaya ek olarak bir de sadece Üniversitelilerin katılımına açık olacak olan “Üniversitelilere Özel Mobil Uygulama Yarışması” olacak.

slide-mobile-app

Geliştiricilere ve mobil ekosisteme destek vermek amacıyla gerçekleştirilecek olan yarışmaya katılacak olan uygulamaların 1 Ocak 2016 tarihinden sonra uygulama marketlerde yayınlanmış olması gerekiyor.

 Uygulamanızı Tanıtma İmkanına Sahip Olacaksınız! 

Mobile apps development companyGeliştiricilerin mobil dünyada yaratıcı girişimlerini hayata geçirmelerini sağlamak ve destek olmak amacıyla düzenlenen yarışmada, katılımcılar geliştirdikleri uygulamalarını tanıtma imkanına sahip olacaklar. Ayrıca finale kalarak ilk 3’e girecek olan katılımcılar birbirinden değerli ödüllere sahip olacaklar.

7’den 70’e tüm uygulama geliştiricilerine açık olan yarışmanın ödül töreni, 14 Mayıs 2016’da İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan “Mobil Etkinlik”te yapılacak. indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu Sadece Üniversite öğrencilerin katılımına açık olan “Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması” ödül töreni ise; yarışmayı kazanan katılımcının öğrenim gördüğü Üniversite’de yapılacak.

Örneğin; Kazanan Pamukkale Üniversitesi’nden ise ödül töreni Denizli’de Pamukkale Üniversitesi’nde düzenlenecek olan Mobil Etkinlik’te gerçekleşecek. Ayrıca bu etkinliğe tüm öğrenciler davetli olacak.

Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu

 Kesinleşen Ödüller 

  • Birinci; 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco), bukalemun.com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti, indir.com’dan 5.000TL değerinde reklam.
  • İkinci; Antalya’da 1 hafta tatil, indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı…
  • Üçüncü; Antalya’da 3 gün tatil, indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

 Üniversitelilere Özel Ödül! 

Yarışma birincisi ödülüne ek olarak sadece “Üniversiteliler İçin Mobil Uygulama Yarışması” kazananına Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü verilecek.