İkinci el eşyalar pek çok öğrenci evinin ve birçok ailenin yeni taşındıkları evlerin uygun fiyatlarla dekore edilmesine yardımcı oluyor. Bu eşyalar ilk sahiplerinden uygun fiyatlarla alındıktan sonra tamir-bakım sürecinden geçiyor. Sonuçta sıfır eşyalar olmasalar da sıfıra yakın, güvenli bir şekilde kullanılabilecek eşyalar haline geliyorlar. Fiyatları ise kullanılmamış ve mağazalarda satılan yeni eşyalarla kıyaslandığında yarı yarıya hatta daha yüksek oranlarda düşük fiyatlar oluyor. İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet veren Zengin Spot’un Beylikdüzü ikinci el eşya alanlar sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İkinci El Eşya Alım Satımı

Ülkemizde oldukça yaygın bir şekilde alım satımı yapılan kullanılmış eşyalar, düşük bütçeli ailelere, sık sık tayin olan bekar memurlara, askerlere ve polislere ya da geniş ailelere önemli katkı yapıyorlar. Tabi bu eşyaların satılmadan önce satın alınmaları gerekiyor.

İkinci El Eşya Alan Yerler – Zengin Spot, hemen her türlü ikinci el eşyayı uygun fiyatlarla satın alabiliyorlar. Herhangi bir eşyanızı değiştirmek ya da yenilemek istediğinizde eskisini elden çıkartmanız gerekiyor. Bu eski eşyaları ihtiyacı olanlara verebilir ya da eskicilere vb. şekilde çalışan kişilere satabilirsiniz. Ama bu durumda birkaç yıl kullandığınız ama elden çıkartmak istediğiniz televizyonunuzu bile 5-10 TL gibi fiyatlarla satmak hatta nakliye ücreti gibi maliyetlerle elden çıkartmanız söz konusu olabilir.

Oysa ikinci el eşya alanlar hemen her türlü kullanılmış eşyanızı sizden nakit ödeme karşılığında alıyorlar. Üstelik sektörde hizmet veren köklü ve hizmet kalitesi yüksek firmalar, kullanılmış eşyalarınıza WhatsApp gibi kanallar üzerinden teklif verebiliyor ve anlaşırsanız eşyayı ücretsiz olarak adresinizden alabiliyorlar. Dolayısıyla eşyayı elden çıkartmak için ekstra maliyete katlanmak zorunda kalmıyorsunuz hatta uygun bir fiyatla elden çıkartma, değerlendirme şansını elde ediyorsunuz.

İkinci El Eşya Kime Satılır?

Kullanılmış eşyalarınızı sektörde köklü bir yeri olan firmalara satmanızı önerebiliriz. Ailelerinden gelen 40-50 yıllık ahşap işçiliği deneyimini bu sektöre taşıyan Zengin Spot gibi firmalar, kullanılmış eşyalarınızı elden çıkartmak istediğinizde ya da evinizin-ofisinizin eşya ihtiyacını karşılamak istediğinizde en uygun adresler olacaklardır.