Göz Yormayan Güzelliği Yaşayın

Beyaz rengin çağrıştırdığı hissi hepimiz biliyoruz: saflık, temizlik, doğallık, ferahlık… Bu hissi yaşam alanınıza taşımaya ne dersiniz? Beyaz mermer ile ferahlığı ve sadeliği hayatınıza taşıyın. Beyaz mermer, dar alanlarınızı daha geniş gösterir. Adeta bir illüzyon etkisi yaratır. Gözünüzü kandırarak, aslında dar olan mutfağınızda siyah mermer tezgah yerine beyaz mermer tezgah kullanırsanız, mutfağınızın aslında daha geniş olduğu yanılgısına düşersiniz.

Mekanlarınızın ruhu dekorasyon ile değiştirebilirsiniz. Son yıllarda tasarım ve dekorasyonun önemi ve değeri arttı. Birçok dekorasyon harikası malzeme ve ürün ile mekanlarınızı zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. İşte tam da bu noktada, mermerin gücü de devreye giriyor. Dekorasyon için kullanılabilecek ürünlerin başında mermer geliyor. Eskitme, Patitano, Patlatma, Patlatma & Eskitme, Özel Tasarım ve Eskitme Mozaik gibi beyaz mermer çeşitleri ile harikalar yaratabilirsiniz.

Beyaz mermer en çok mutfakta kullanılmaktadır. Hem temizlemesi kolaydır, hem de mutfağınızı ferah ve geniş gösterir; çünkü beyaz her daim temizliği temsil eder. Bu nedenle beyaz mermer tezgah en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Sadece mutfakta değil, birçok alanda beyaz mermer kullanılabilir. Özellikle beyaz mermer masa, tamamlayıcı dekoratif parçalar ile oldukça şık görünmektedir. Apartman dairenizin içinde, iş yerinizde ve ofisinizde beyaz mermer detayları kullanacak birçok alan yaratabilirsiniz. Örneğin, beyaz mermer merdiven oldukça şık durmaktadır.  Başarılı renk kombinleri yaratmak için beyaz mermer güzel bir seçenektir. Bir dekorasyon püf noktası olarak daha, mermerleri raf olarak kullanarak farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Hatta beyaz mermer ile dekoratif çiçekleri bir arada kullanarak daha fresh bir alana sahip olabilirsiniz. Küçük altın detaylı çerçeveler de beyaz mermer rafınızın üstünde harika görünecektir.  Beyazın her renge olan uyumunu en avantajlı şekilde kullanın, havanız değişsin.

Tüm bu fikirler harika, peki kaliteli mermeri nereden bulacağız? Eymer Mermer, 30 yıldır kaliteli mermerin tek adresi! Müşteri memnuniyetini zirveye taşıyan Eymer, hem kaliteli hem estetik ürünleri piyasaya sunmaktadır. Aradığınızı bizde bulacağınıza eminiz. Web sayfamızı ziyaret ederek, ürünlerimizi daha detaylı inceleyebilir, saniyeler içerisinde bize ulaşabilirsiniz.

Eymer’den daha geniş bilgi ve gelişmelerinden haberdar olmak isterseniz sosyal medya hesaplarını takip etmenizi öneriyoruz:

https://www.facebook.com/eymerdogaltas
https://www.instagram.com/eymer_natural_stone
https://www.youtube.com/user/eymerturkey