Günümüzde Android telefon veya diğer akıllı cihazları kullanan kişi sayısı gitgide artış gösteriyor. Her yaştan kullanıcı cep telefonu, akıllı saatler, tabletler gibi çeşitli Android cihazları aktif kullanıyor. Özellikle de küçük yaştaki çocuklarımızın hemen hemen hepsinin akıllı bir cep telefonu var. Çocuklarınızı sizin yanınızda olmadığı zamanlarda arayabilir, kontrol edebilir ve güvende olduklarından emin olabilirsiniz. Tabii çocuklarınız telefonlarına cevap verirse.

Peki ya çocuklarınız mesajlarınızı ve aramalarınızı cevapsız bırakıyor ve siz onların nerede olduklarını bilmiyorsanız? Bu noktada imdadınıza Android takip programları yetişiyor. Android telefon takip programı, herhangi bir Android cihaza bir seferliğe mahsus yüklenip kurulması durumunda, size hayal bile edemeyeceğiniz kadar çok casusluk hizmeti sağlıyor.

Android Telefon Takip Programı Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Android telefon takip programları, karşı tarafın telefonuna bir kez kurulduktan sonra size çok fazla işlemi uzaktan ve kendi cihazınızdan yapmanıza imkan veren casus yazılım programlarıdır.

Android telefon takip programı kullanmanız için ihtiyacınız olan tek şey kendinize ait bir akıllı telefona sahip olmanız. Sonrasında yapmanız gereken tek şey hedef telefona bir süreliğine fiziksel erişim sağlamak. Bunun için wifi ağına bağlı olmanız, karşı tarafın tuş kilidini biliyor olmanız ön koşullardır. Ama eğer takip programını gizli değil de karşı tarafın haberi olacağı bir şekilde kullanmak istiyorsanız, Android telefon takip programını telefona kurmak daha da kolay bir işlemdir.

Eğer akıllı bir Android cihazınız var ve yakınlarınızın yine Android olan akıllı cihazlarını takip etmek istiyorsanız, size tavsiyemiz mSpy telefon takip programının web sitesini ziyaret edip size uygun paket seçeneklerinden birini seçmeniz.

Kurulumu tamamladıysanız, artık dilediğiniz yerden takip etmek istediğiniz kişiyi adım adım izleme zamanı. Hayalet uygulama size adeta telefonu kopyalamış ve sanal bir kopyasını size vermiş gibi olur.

Mspy Nedir?

Mspy casus yazılım programı, 2020 yılının en gelişmiş, en çok fonksiyonu olan ve en iyi fiyat performansa sahip olan Android telefon takip programıdır. Mspy kullanıcılarına sunduğu kolaylıklar sayesinde bir numaralı Android telefon takip programı olarak adlandırılır.

Yukarıda değinildiği üzere, mSpy ister gizli modda ister görünür modda çalışabilir. Karşı tarafın takip edildiğini bilip bilmemesi size kalmış bir karardır. Bir kez hedef telefona veya cihaza yüklendikten sonra, hedef telefondaki tüm işlemlerden sizin kendi telefonunuzda, istediğiniz kadar uzakta veya yerde haberdar olmanız çocuk oyuncağıdır.

Mspy programını kullanarak karşı tarafın ulaşabileceğiniz telefon bilgilerinden bazıları şunlardır:

  • Karşı tarafın anlık mesajlarını hatta uygulama içi mesajlarını takip edebilme
  • Telefonda yüklü uygulamaları ve içeriklerine ulaşabilme hatta değişiklikler yapabilme
  • Telefon rehberindeki kişilerin kimlik kontrollerini yapabilme
  • Gelen giden aramaları takip edebilme
  • İnternet arama geçmişini görüntüleme
  • E-posta ve SMS mesajlarını görüntüleme, silebilme
  • Anlık konum bilgisini görüntüleme
  • Geo-fencing, yani geçmiş konum rotası ile gün içerisinde nerelere gidilmiş görüntüleme

gibi hayatınızı kolaylaştıracak, karşı tarafı her daim denetlemenize izin verebilecek özellikler mSpy kullanıcılarına sunulmaktadır.

Sonuç

Günümüz teknoloji çağı ve akıllı telefonlar her ne kadar hayatımızı kolaylaştırıyor olsalar da özellikle anne baba olarak çocuklarımızı olası tehditlerden korumak isteriz. Mspy Android telefon takip programı da yine teknolojinin bizlere sunduğu bizi teknolojinin olumsuz getirilerinden korumayı amaçlayan şahane bir ürünüdür. Madem böyle bir getirisi de var teknolojinin, neden kullanmayasınız? Çocuklarımız bizim en kıymetli varlıklarımız ve onları gerek fiziksel gerek sanal ortamda korumak kollamak bizim görevimiz.