Hayvan figürlü şapka denince akla gelen ilk marka Goorin Bros’tur. Özgün hayvan çizimlerinin yanında tasarımlarının güzelliği, kullanılan malzemelerin kalitesi, renk ve kumaş çeşitliliğiyle kalbimizi çoktan çalmış Goorin Bros çeşitliliğiyle size de sevdiğiniz bir hayvan figürünü başınızın üstünde taşıma olanağını sunuyor. Bu sebeplerden dolayı Goorin Bros hayvan figürlü şapka markası olarak da anılıyor.

Goorin Bros denince aklımıza birçok model geliyor: Kasketler, beyzbol şapkaları, bucket model şapkalar, bereler, fötr şapkalar… Bereler kış mevsiminde başımızı soğuktan, kulaklarımızı rüzgardan korurken aynı zamanda kombinimizi tamamlıyor. Beyzbol şapkaları ise hem yaz hem kış mevsiminde kullanılabilse de gözleri ve başı güneş ışınlarından koruması sebebiyle daha çok yaz mevsiminde tercih ediliyor. Bucket şapkalar yaz mevsiminde çok serin bir tercih. Fötr şapkalar ise şıklığın anahtarı. Yani siz hani zaman için nasıl bir şapka istiyorsanız Goorin Bros hepsini düşünmüş.

Hem berelerde hem de beyzbol şapkaları içerisinde istediğiniz hayvan figürünü bulacağınıza şüphemiz yok ancak biraz yardımcı olmak isteriz. Siyah bir koyunu resmeden Black Sheep şapka mı tercihiniz olur yoksa aslanlı şapka mı? Kurt figürlü şapka da en çok tercih edilen modellerden biri.

Hayvan Figürlü Bere Modelleri

Goorin Bros markasının hayvan figürleriyle ön plana çıktığından bahsetmiştik. Berelerde de ikonikleşmiş hayvan figürlerini kullanmaya devam ediyor. Hayvan figürlü erkek şapka modelleri içerisinde bulabileceğiniz aslanlı bere aynı zamanda kadınların da kullanımına uygundur. Hayvan figürlü bereler ve şapkalar cinsiyet önemli olmaksızın tarz sahibi olan herkesin gardırobunda yer almayı hak ediyor.

Goorin Bros bere konusunda da farkını ortaya koyuyor. Yumuşacık trikosuyla başınızı hem hiç rahatsız etmiyor, sıkmıyor hem de hava aldırıyor. Sizin anlayacağınız başımı sıcak tutayım ama terlemesine razı olayım durumu yok. Esnek yapısıyla da her kafa boyutuna uygun olacağına şüphemiz yok.

Hayvan figürlü erkek şapka konusunda bir tercih yapmak istiyor fakat zorlanıyorsanız en sevdiğiniz rengi ve en sevdiğiniz hayvanı bir düşünün. Goorin Bros’un tam zevkinize göre bir şapka yaptığına eminiz.

Hayvan figürlü şapkalar hakkında bu kadar konuştuk ancak nereden alabileceğinizi hala söylemedik. Türkiye’nin sadece şapka satan, herkes için uygun şapkayı muhakkak bulabileceğiniz şık şapka sitesi Hatquarters.com sitesinden dilediğiniz hayvan figürlü şapkayı bulabilirsiniz. Şimdiden dikkat diyelim çünkü şapka çeşitliliği sizin de başınızı döndürebilir!