İnsan, dertlenmeden en verimli aksiyonunu gerçekleştiremez. Ben dahil neredeyse herkes yumurta sıkışmadan elini taşın altına sokmuyor. Bu aralar ben de yumurtayla sıkı bir ilişki içerisindeyim. 2 hafta kadar yüksek lisans final sınavları, bazı gayrimenkul işleri ve aile ziyareti ile uğraştıktan sonra dün akşam itibariyle bilgisayarı bozulmuş bir adam olarak buradayım. Yine de yazmanın önüne geçmemesi gerektiğini düşündüm. Burada size bahane üretip şikayet etmek için yazıyor değilim. Aksine, kendimi zorlu şartlarda bile yazabilecek potansiyelde gördüğüm için yazıyorum.
 Peki ne oldu bilgisayarıma? 

Bilgisayarım fiziksel bir darbe aldı. Düştü ve artık açılmıyor. Önceleri açma tuşuna bastığımda güç ışığı 1 sn yanıyor ve kapanıyordu. Bunun ram kaynaklı olduğunu düşündüm. Laptopu açtım. Rami slotundan çıkarıp açmayı denediğimde güç ışığı yanıyor ve bilgisayar çalışıyordu ancak ne fan dönüyor ne de ekrana görüntü geliyordu. Bilgisayarı televizyona hdmi kablosu ile bağladığımda da görüntü gelmiyordu. İçini açıp tekrar topladım ama sorun devam ediyor. Umarım bu sorunu en kısa zamanda çözebilirim.

Tavsiyeniz, yardımcı olabilecek bir tanıdığınız varsa ve fiyat olarak da uygunsa mutlaka bana yazın. Yani yazarsanız sevinirim.