İnternet - Teknoloji

Hayat bazen ters gider…

hayat bazen ters gider
hayat bazen ters gider
Yazar: Çağrı

İnsan, dertlenmeden en verimli aksiyonunu gerçekleştiremez. Ben dahil neredeyse herkes yumurta sıkışmadan elini taşın altına sokmuyor. Bu aralar ben de yumurtayla sıkı bir ilişki içerisindeyim. 2 hafta kadar yüksek lisans final sınavları, bazı gayrimenkul işleri ve aile ziyareti ile uğraştıktan sonra dün akşam itibariyle bilgisayarı bozulmuş bir adam olarak buradayım. Yine de yazmanın önüne geçmemesi gerektiğini düşündüm. Burada size bahane üretip şikayet etmek için yazıyor değilim. Aksine, kendimi zorlu şartlarda bile yazabilecek potansiyelde gördüğüm için yazıyorum.
 Peki ne oldu bilgisayarıma? 

Bilgisayarım fiziksel bir darbe aldı. Düştü ve artık açılmıyor. Önceleri açma tuşuna bastığımda güç ışığı 1 sn yanıyor ve kapanıyordu. Bunun ram kaynaklı olduğunu düşündüm. Laptopu açtım. Rami slotundan çıkarıp açmayı denediğimde güç ışığı yanıyor ve bilgisayar çalışıyordu ancak ne fan dönüyor ne de ekrana görüntü geliyordu. Bilgisayarı televizyona hdmi kablosu ile bağladığımda da görüntü gelmiyordu. İçini açıp tekrar topladım ama sorun devam ediyor. Umarım bu sorunu en kısa zamanda çözebilirim.

Tavsiyeniz, yardımcı olabilecek bir tanıdığınız varsa ve fiyat olarak da uygunsa mutlaka bana yazın. Yani yazarsanız sevinirim.

 

Yazar hakkında

Çağrı

Ekim 87'den bu yana nefes alıp veren bir beşer. Çokça şaşar.

Yorum bırak

6 yorum

  • Merhaba, LR Health and Beauty 33 senelik bir Alman kozmetik firması, 400.000 üzerinde satış ortağı ile Avon ve Oriflame gibi üyelik sistemiyle kendinize indirimli ürün alabiliyor veya temsilci olup ürünlerin satışını yapabiliyorsunuz. LR son 10 senedir Türkiye’ de faaliyet gösteriyor ve son 2 yıldır da inanılmaz şekilde büyüyor. Ben LR iş ortağı olarak 1 yılımı tamamladım, bu süre içinde kendi ekibimi kurdum, şirketimin performans ödülleri olan kol saati, Samsung tablet, Samsung cep telefonu ve son olarak da 2017 model Mercedes A180 marka şirket aracımı teslim aldım. Üstelik aylık hatırı sayılır da bir gelir de elde ediyorum. İlginizi çekeceğini düşünüyorum, incelemeniz için profilimdeki sitemi inceleyebilirsiniz.

  • Merhabalar,
    Öncelikle Laptop’un için üzgünüm Aynı durumu yaşadım ve benim bilgisayar ile aramda sıkı bir dostluk olduğu için ne kadar acı verdiğini çok iyi anlıyorum (tavsiyem garantiye göndermen.)

    Diğer bir mevzu ise başlığı görüp tam şu aralar beni anlatıyor dediğim için direk bodoslama konuya girdim daha uzun bir yazı bekliyordum zira senin yazıların tek solukta okunması bazen üzücü oluyor 🙂

    Kısacası neyse ne söyleyeceğimi unuttum saygılar sevgiler 🙂

    • Bir masaüstü edinerek çözdüm bu sorunu Ali. Teşekkür ederim bilgilendirmen ve önerilerin için. Üzülme, uzun yazacağımız zamanlar da olacak 🙂