Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yatağıfarklı yapıya ve özelliklere sahip, iyileşme sürecini ileri seviyeye taşıyacak günümüzün en önemli aracıdır. Hastane sonrası bakım sürecinin yaşam standartlarının üzerinde gerçekleşmesi için, günümüzde artık mutlaka tam donanımlı hasta yatağımodelleri kullanılmaktadır. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu yataklar, hastanın günlük ihtiyaçlarına en iyi karşılığı verirken; onlara bakanların da yorulmadan bakım gerçekleştirmesine olanak vermektedir. Kiralama ya da satın alma opsiyonu ile ihtiyaca bağlı olarak artık elde edilebilmektedir. Uygun fiyatlarla sipariş verilecek olan bu ürünler, fabrikasyon üretim ile doğrudan halka sunum imkanı sayesinde, uzun yıllar güven içerisinde kullanılabilir. Firmamız bünyesinde temin edebileceğiniz bu yataklar, farklı sayıdaki motor sistemleri, sağlam iskelet yapısı ve tam donanımlı araç gereçleri ile sunulmaktadır.

Safir Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Motor Sistemleri

Hasta yataklarının en önemli özelliği motor sistemleridir. İki ya da üç ve dört farklı sayı ile özel bir tasarım altında hazırlanan motor sistemleri, farklı açı ile hızlarda rahat bir kullanım şansı vermektedir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen bu yataklar, hastanın günlük aktivitelerini kolaylıkla gerçekleşmesine olanak tanır. Özellikle baş bölgesinden değişik açılara getirilen yataklar, hastanın oturur pozisyonda yemek ve ilaç saatini kaçırmamasına olanak tanır. Ayrıca televizyon seyretme, kitap okuma ve bunu gibi farklı alternatifler de güven içerisinde değerlendirilebilir. Aynı şekilde ayak bölgesinde de özel motor sistemlerine sahip yataklar bulunmaktadır. Ek olarak asansör sistemleri bulunan yataklar, aşağı doğru belirli bir miktar indirilerek hastanın rahatça kalkmasına ve yürüyüş yapabilmesine olanak verir. Yukarı doğru da hareket ettirilerek bakıcıların fazla eğilmeden günlük işlemleri yapmasına fırsat sunmaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama

Hijyenik ve Steril, Kaliteli Havalı Yatak

Kaliteli bir malzeme yapısı ile üretimi gerçekleştirilen havalı yatak çeşitleri, tamamen steril ve hijyeniktir. Üstelik antibakteriyel özellikleri bulunmakta ve hastanın iyileşme döneminin sağlıklı bir süreç içerisinde ilerlemesine olanak tanımaktadır. Firmamız bünyesinde elde edebileceğiniz tüm yataklar, hastanın fiziksel yapısına ve iyileşme sürecinin durumuna bağlı olarak hazırlanmıştır. Uzun ya da kısa dönem süreçler adına kiralama veya satın alma olanakları değerlendirebilir, hatta yakınlarınızın hem fiziksel hem de ruhsal olarak; kısa süre içerisinde ayağa kalkmasına olanak tanıyabilirsiniz. Boru tipi havalı yataklar bası yarası engellemede kullanılan tam profesyonel modeller olup baklava tipi yani top top olan çeşidi ile karıştırmamanızı belirtmek isterim

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralamaİstanbul’da verilen bir hizmet olup, ister satın alma isterseniz de  kiralamaimkanı sunmaktadır. Evinize teslimi ve geri alımı dahildir. Belirli bir süre bakıma ihtiyacı olan kişiler için hasta yatağı kiralama opsiyonu daha uygun fiyatlarla bu yatakları elde etme şansı vermektedir. 360° dönebilen ve kilitlenebilir sağlam tekerlekleri, dört tarafına yerleştirilebilen serum askısı; alüminyum profilden tasarımı yapılmış sağlam yan korkuluk ile yakınlarınız kısa süre içerisinde ayağa kalkabilir. Tam donanımlı özellikleri ile hastane çıkış sonrası hastalarınızın, kısa süre içerisinde iyileşmesine bu yatak çeşitleri ile fırsat verebilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlar eşliğinde kiralama yöntemi ile firmamız bünyesinde ürünlerimiz sizleri bekliyor. Ortalama 7 aya kadar olan kullanımlar için tercih edilen hizmettir. İstanbul ili içindeki tüm sorularınız ve talepleriniz için www.safirhastayataklari.com internet adresimizi ziyaret edebilir yada bize 0546-898-66-38 numaralı telefonda ulaşabilirsiniz.