Guess, dünyanın önde gelen moda markalarından biridir. Tasarımlarında oldukça cesur ve trendleri belirleyen marka, çizgisini saat tasarımlarına yansıtmış. Modaya uygun giyinmeyi seviyorsanız, saat seçiminiz için Guess oldukça iyi bir tercih olacaktır.

bayan saat modelleri

bayan saat modelleri

Trendleri belirleyen markanın koleksiyonlarında bulunan bayan saatleri arasından seçim yapabilmek oldukça zor. Taşlı modellerinde Swarovski kristaller kullanılıyor. Taşların kalitesi adeta gerçek pırlanta görünümü sağlıyor. Kullanılan materyaller ve yüksek üretim kalitesi markayı diğerlerinden hemen ayırmakta. Kolunuza taktığınızda adeta havanız değişiyor.

Erkek saat modellerinde klasiğe hitap eden tasarımlar var. Spor tarzınıza uyum sağlayabilecek ürünleri de rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Lacivert silikon kayışlı modeller çok dikkat çekiyor. Saatin etrafındaki yani bezeldeki rakamlar epey spor bir görünüm sağlamış. Modellerin geneli vidalı arka kapakları sayesinde suya dayanıklı. Altın renkli büyük erkek saatlerini görünce hiç şaşırmıyorsunuz. Doğunun moda esintisi yansımış. Yeşil kadranlı olanları muhteşem. Guess saat modellerinin bazılarında kadranda göstergeler mevcut. Modele göre değişmekle beraber, kronometre özelliği olanlar var. Diğerleri ise takvimle alakalı. 24 H ibresi ile takvimi yazı ve rakamla gösteren ibreler mevcut.

Guess Saatler Kaç Lira?

Guess Gündüz Saat

Guess Gündüz Saat

Fiyatları sıradan markalara göre biraz daha yüksek denilebilir. Ama ödenen paranın hakkını emin oldu fazlası ile karşılayacaktır. En başta marka imajı çok önemli. Kolunuzda dikkat çeken saati, “Markası nedir?” diye sorduklarındaki cevap önemli! Yaklaşık 1000 TL ile 2000 TL arasında değişen modeller mevcut. Gündüz Saat web sitesinden vade farksız taksitlendirme ve ücretsiz kargo ile satın alabilirsiniz.

Hatta size bir tüyo verelim; “Daha ucuzunu gördün mü?” bölümünden açılan formdan, biraz indirim talep ettiğiniz takdirde, makul bir indirim sağlayan hediye çeki tanımlıyorlar. Her ürüne uygulanacağını düşünmüyoruz fakat denemekte fayda var.