Kadınların her zaman biz erkeklerden daha fazla özen gösterdikleri alanların başında gelir giyim konusu. Biz erkekler pespaye biçimde basit bir t-shirt, şort ve parmak arası terlikle çok rahat biçimde gün boyu takılabilirken bir kadın en bakımsız zamanında bile basit şekilde sokağa çıkmaz. İşte bu yazıda da kadınların giyim tarzlarına göre kişiliklerine yönelik tahminlerde bulunacağım.

Salaş kıyafetli kadınlar

Bu kadınlar mutlaka bir kot bir t-shirt karmasının müdavimidir. Son derece sade biçimde ve salaş olarak giyinirler. Sevimli oldukları kadar zekidirler. Kadından çok erkek arkadaşları bulunur ve genelde 30 yaş altındadırlar. Hayatları da tıpkı giyim tarzları gibi abartısız ve sadedir. Mümkün mertebe sade ve ayrıntısız bir hayattan hoşlanırlar. Etraflarındaki insanları da buna göre seçerek kendi arkadaş çevrelerini oluştururlar. Genelde plansız ve gelişigüzel yaşasalar da çoğunlukla bu düzensizlik içinde kendi düzenleri bulunur. 5 dakika içinde hazırlanmaları da en bilinen özelliklerinden biridir.

Elbise sever kadınlar

Mümkün mertebe elbise giymeyi severler. Onlar için yeni elbise modelleri arasında saatlerce dolanmak en büyük keyiflerden biridir. Her güne bir elbise giyerler ve diğer kıyafetlere çok da şans tanımazlar. Sadece yatarken pijamalarını giydikleri görülürse şaşırılmamalıdır çünkü onlar günün her saati uçuş uçuş çiçekli elbiseleri ile mutlu olurlar. Kendilerini sevgi pıtırcığı olarak görenlere de yeri geldiğinde cevval olduklarını hatırlatırım. Bu tip elbiselere bayanin.com adresinden göz gezdirebilir,  sayısız model üzerinden seçim yapabilirsiniz.

Tesettürlü modern kadınlar

Hem ibadetlerini son derece takdir edilesi biçimde yapar hem de İslamiyet’in izin verdiği ölçüde giyimlerine özen gösterirler. Kimseyi rahatsız etmeyen tesettür giyim tarzları ile kocaman bir takdiri hak ederler. Bu noktada kafası kapalı ama vücudunun bir çok yeri açık olan sözde Müslümanlarla karıştırmamanızı öneririm. Bu hanımlar dinin gereklerini yerine getirirken şık da olanlardır. Neredeyse sıfır makyaj yaparlar ve soft bir görüntüye sahiptirler.

Düğün delisi kadınlar

Ah bir düğün olsa da gönül rahatlığı ile kurtlarımızı döksek diye düşünen kadınlardır. Hemen her düğünde görünmek onlar için kutsal bir görev haline gelmiştir. Genelde düğünlerde en çok oynayan kadındırlar fakat bir kısmı da oynamak yerine arkadaşları ile düğünde giydikleri abiye modelleri için moda polisliği yaparlar. Bu kadınların olası kötü yorumlarından kurtulmak için size önerim bayanin.com adresindeki elbiselere göz atmanız olacaktır.

Plaj sever kadınlar

İsterler ki bikini ya da mayolarının üzerine pareolarını çeksinler, bütün gün iskelede ya da şezlongda uzansınlar. Bu kadınların bir kısmı yaz tatilini bolca kitap okuyarak bitirirken bir kısmı da sosyal medyayı takip etmekten kıyafet değiştirmeye bile zaman bulamaz. Öyle ki bazı gece kulüplerinde sabah güneşlendiği kıyafetle görünenleri vardır.