Genç odası tasarımları, markaların itibar ürünleri özelliğindedir. Modern uygulamaları önce genç odalarında görürüz. Bu, gençlerin yeni olana daha açık olması ile ilgili bir durumdur. Güncel genç odası modelleri bize bu mesajı verir.

Genç Odası Modellerinde Genç Hanım Ve Beylerin Tercihleri Sıra Dışıdır

Erkek genç odaları, renk tercihleri, hatlardaki farklı duruşla vurgulanmaktadır. Belli noktalarda erkeksi amblem ve sembollerle desteklenir. Bir macera ya da fantezi dünyasına gönderme yapar. Bu ayrıntılar başka bir aksesuar olmasa bile genç bir beyefendinin odasında olduklarını hissettiren ünitelerden oluşur. Genç hanımlar için de aynı detaylar, renk ve çizgilerle vurgulanmaktadır.

Genç ve çocuk odası modelleri Evime.com İnternet Mağazasında 22 – 23 farklı tercihle sunuluyor. İpek Mobilyanın benzersiz işçilik ve tasarım uygulamaları Smart, Kaptan, Fenomen, Sandy gibi modellerde farklılığını resimlerde bile hissettiriyor.

Genç Odası Modellerinde Evime.com Farkını Görmek Gerek

Genç odası fiyatları, takımın kullanılacağı odanın büyüklüğüne ve seçilecek, eksiltilecek ya da eklenecek ünitelere göre değişen rakamlar toplamından oluşmaktadır.

Örnek vermek gerekirse, Smart Genç Odası Takımı, üç kapılı dolap, şifonyer, komodin, kitaplık, çalışma masası, karyoladan oluşan setin fiyatı Evime.com mağazasında %43 indirimle 2.690 TL’ye satışa sunulmuş durumda. Sisteme ünite eklemek ya da çıkarmak mümkündür.

Evime.com Mağazasında güncel genç odası tasarımlarını inceleyip fiyat ve yeni düşünceler hakkında bir fikir oluşturabiliriz. 1.000 TL ile 4.800 TL arasında değişen fiyatlara %13’ten %43’e varan indirimler yansıtılmış durumdadır. Günümüz piyasa koşullarında bu kalitedeki ürünler için bu fiyatlar gerçek birer fırsat niteliğindedir.

Ülkenin Her Yerine Ücretsiz Kargo Ve Kurulum Avantajı Sağlanıyor

Evime.com İnternet Mağazası bir Dimax markası olup İpek Mobilya güvencesi ve kapsamındaki bir çalışmadır. Mağaza, Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ve kurulum avantajı sağlamaktadır.

İpek Mobilya kalitesini olabilecek en ekonomik fiyatlarla temin etmek, garanti ve güvenceler kapsamında gönül rahatlığıyla alış veriş yapmak için Evime.com internet mağazasına 24 saat canlı destek hattından ulaşmanız yeterli olacaktır. Mağaza müşteri memnuniyeti ve güvenliğini her adımda ön planda tutuyor.

Evime.com kampanyalarından anında haberdar olmak için resmi sosyal medyalarını takip edin:

https://www.facebook.com/evimecom
https://instagram.com/evimecom