Pandemi sürecinde sürekli olarak evde zaman geçirmek, çok sayıda kişide değişiklik ihtiyacını doğurdu. Artık evinizi yenilemenin, daha farklı bir yaşam alanı elde etmenin vakti geldi mi? Yeniliğin enerjisini evinize kazandırmak için mutlaka yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanız gerekmez. Mobilyaları değiştirmenize ya da bu denli büyük değişimlere imza atmanıza da gerek yok. Basit dokunuşlar da evinizin havasını yenilemeniz için yeterli olacak. Gelelim o minik ama etkili önerilere:

Evinizde Aynalara Yer Açın!

Öncelikle sizlere önerimiz aynalara evinizde daha fazla yer vermeniz olacak. Çünkü aynalar hem ışığı yansıtarak ortamın daha aydınlık olmasını sağlıyor, hem de evinizin daha ferah görünmesine yardımcı oluyor. Dolayısıyla birkaç ayna temin ederek evinizin uygun yerlerine asmanız bile evinizin havasının bir anda değişmesini sağlayacaktır. Kendine yapışkanlı olarak dizayn edilen ayna modelleri pratik bir şekilde duvara yapıştırılabiliyor.

Göz Yoran Eşyalardan Kurtulun!

Kuşkusuz herkesin evinde hiçbir işe yaramayan ancak bir o kadar da göz yoran objeler vardır. Bu eşyalar kimi zaman ‘belki bir gün lazım olur’ diyerek tutulan eşyalar olurken kimi zaman da gereksiz süs eşyaları olabiliyor. Şimdi bunların hepsinden kurtulmanızın vakti geldi. Evde dekorasyonu tamamlayan objelere yer vermekten çekinmeyin. Ancak her köşeyi de çok sayıda obje ile doldurmamaya özen gösterin. Böylece daha sakin, daha huzurlu bir ev görünümü elde edebilirsiniz.

Bitkilere Daha Fazla Yer Verin!

Evinizin havasını anında değiştirecek olan seçeneklerden biri de bitkilerdir. Evinizde bitkilere daha fazla yer vermeniz, daha yaşam dolu bir atmosfer elde etmenizi sağlayacaktır. Eğer gerçek çiçeklere ya da ev bitkilerine bakım yapmaya zamanınız yoksa tercihinizi yapay bitkilerden yana kullanabilirsiniz. Son derece gerçekçi görünen yapay bitkiler pek çok farklı adresten temin edilebiliyor.

Led Aydınlatma Avantajından Faydalanın!

Led aydınlatma dekorasyonun hem en şık hem de en ekonomik seçeneği oluyor. Led aydınlatma ürünlerine evinizde daha fazla yer vermelisiniz. Üstelik led ampul çeşitleri son derece düşük fiyatlarla kullanıma sunuluyor. Bu ürün modellerine sahip olmak için mağazaları tek tek gezmeniz de gerekmez. Star Akım internet sitesine tıklamanız durumunda dekorasyonu taçlandıracak onlarca farklı ürün modeline kolaylıkla ulaşabilirsiniz.