Mimaride beklenen şıklığı fazlasıyla karşılayan mermer çeşitleri artık iç tasarımlarda da yaygın bir şekilde kullanılıyor. Evlerde hüküm süren mermer şıklığı sayesinde dilediğiniz tarzı yaşam alanlarınıza yansıtmanız mümkün hale gelebiliyor. Bu nedenle yeni trend tasarımlara mutlaka göz atmalısınız. İç mimaride kullanılan en dayanıklı ve en şık malzemelerin başında gelen mermer artık aşina olduğunuz görünümlerden çok daha farklı ve iddialı!

Çok uzun yıllardan bu yana tercih edilen mermer uygulamaları modern işçilik ile birleştiğinde bambaşka bir form kazanabiliyor. Bu malzemenin sadece duvar veya zemin kaplamalarında kullanıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsanız. Mermerde hayat bulan pek çok aksesuar da dekorasyonlarınıza yeni bir soluk kazandırabiliyor.

Son yılların en revaçta olan modelleri arasında birkaç tasarım dikkat çekiyor. Evlerde pek tercih edilmiyor olsa da büyük işletmelerin kısa sürede gözdesi haline gelen traverten modeli mutlaka görmeniz gereken tasarım arasında yer alıyor. Pamukkale travertenlerinden esinlenerek ortaya çıkarılmış olan bu modeli http://www.sertasmermer.com adresini ziyaret ederek inceleyebilir hatta siparişini dahi verebilirsiniz. Bu adreste mermere dair tüm detaylar yer alıyor.