Erkeklerde lazer epilasyon

Lazer Epilasyon Ankara başta olmak üzere birçok ilimizde yer alan klinikler, güzellik merkezleri ve hastanelerde yapılabilmektedir. Ancak lazer epilasyon uygulamasını yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır.

Lazer epilasyon uygulamasında hekim önemlidir!

Lazer epilasyon Ankara kliniğimizde tüm işlemlerimiz uzmanlarımız tarafından ve güvenilir ellerde kaliteli sistemler ve malzemeler ile yapılmaktadır. Yanlış klinik ve hekim tercihi cildinizde istenmeyen sonuçlara neden olabilmektedir.

Epilasyon öncesi kıllar temizlenmeli mi?

Evet. Uzmanlarımız randevu alırken sizlere gerekli bilgiyi verecektir. Ancak mutlaka işleme gelmeden 2 y da 3 gün önce bölge jiletle ya a makine ile temizlenmelidir. Ancak kesinlikle ağda kullanılmamalıdır.

Bayanlarda hormon düzensizliği lazeri olumsuz etkiler mi?

Bayanlarda ya da erkeklerde eğer hormon bozukluğu var ise öncelikle mutlaka doktorunuz ile görüşerek bir ilaç tedavisi uygulanması önemlidir. Eğer ilaç kullanımı yok ise bu gibi durumlarda tüyler azalır ancak tamamen bitmez. Mutlaka lazer uygulamaları bu durumlarda hekim kontrollü ilaç ile desteklenmelidir.

Erkek epilasyon Ankara Kliniğimizde Dr. Buket Yıldırım ve alanında oldukça tecrübeli ekibi tarafından güvenilir ve en önemlisi de kaliteli ve yeni teknolojiler ile hizmet verilebilmektedir.

Erkeklerde genital bölgeye lazer yapılır mı?

Erkek epilasyon Ankara kliniğimizde erkeklere genital bölge olarak hizmet verilmemektedir. Ancak diğer tüm bölgeler için lazer epilasyon hizmetimiz vardır.

Lazer epilasyon kimlere uygulanmaz?

Lazer epilasyon uygulamaları öncelikle hamilelerde uygulanmamalıdır. Bunun dışında hepatit B sorunu olan kişilerde ve cilt ve deri rahatsızlıkları olan kişilerde lazer uygulamaları yapılmamalıdır.

Lazer epilasyon uygulaması yapılmaması gereken bölgeler nelerdir?

Lazer epilasyon bölgede açık yara, et beni, egzama ve mantar sorunları olan bölgelere asla uygulanmamalıdır. Ayrıca Burun ve kulak içleri, saç dipleri, göz çevresi ve dövme blunan bölgelere de uygulanmamalıdır.

Epilasyon çeşitleri nelerdir?

Günümüzde en çok kullanılan lazer teknolojileri; Alexandrite Lazer ,ND:YAG Lazer, Diode Lazer, IPL ve Buz Lazer sistemleridir. Sizler de lazer epilasyon yaptırmak için uzman eller arıyorsanız hemen kliniğimizi ziyaret edin!