Sonunda yılın son ayı geldi çattı… Aralık ayının en büyük özelliği, herkes için aynı şeyi ifade etmesidir. Koskoca bir yılı bu ay ile noktalayacağız ve yepyeni bir yıla adım atacağız. Geride bırakmaya hazırlandığımız 2015 yılı sizin için nasıl geçti bilmiyorum ama eminim ki yeni yıldan beklentileriniz de bir hayli yüksektir.

Aralık ayının bir diğer önemli özelliği ise yılbaşı hediyesi aramakla harcadığımız zamanlar. Her kime ya da kimlere yeni yıl hediyesi alacaksanız, alacağınız hediyenin onu değerli hissettirmesini ve uygun olmasını istersiniz. E-Ticaretin son yıllarda fazlasıyla yaygın hale geldiğini düşünürsek, size bir önerim olacak. Türkiye’de takı ve aksesuar konusunda lider firmalardan biri olan ve Facebook takipçisi konusunda en başarılı 18. marka olan Tesbihane’nin bu kategorideki ürünlerini mutlaka incelemelisiniz. Hem erkek hem de kadınlara özel binlerce takı ve aksesuar çeşidi bulunan firmanın satış politikası ve müşterileri ile arasındaki aile bağı, onları diğer firmalardan ayıran en önemli özellik aslında.

 Yılbaşı Hediyenizi Doğru Seçin 

erkege yilbasi hediyesi 1Erkeğe yılbaşı hediyesi için de en ideal e-ticaret sitelerden biri olan Tesbihane’yi incelemeden hediye seçimini yapmamanızı öneriyorum. Peki buradan alacağınız yılbaşı hediyeleri her erkeğe uygun mudur? Aslında bunun cevabını siz vereceksiniz. Yeni yıla girmeden hediye vereceğiniz kişi sevgiliniz, eşiniz, babanız, kardeşiniz ya da herhangi bir arkadaşınız olabilir. O erkeği çok iyi tanıdığınızı düşünerek, hangi ürünün hoşuna gidip gitmeyeceğini çok iyi bilmelisiniz. Mesela tesbih kullanmayan bir erkeğe tesbih hediye etmek son derece yanlış olacaktır. Hediyenizi seçerken onun ilgi alanlarını ve hobilerini göz önünde bulundurursanız en doğru seçimi yapabilirsiniz.

 Yeni Yılın Mutluluğu… 

Tesbihane’nin yılbaşı hediyesi alternatifleri arasında birçok ürün bulunmakta. Bu alternatiflerin en başında tesbih ve gümüş yüzükleri gösterebiliriz. Sıkı bir tesbih kullanıcısı olan erkeklere doğru tesbihi hediye etmek, başarıya ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. Tesbih ile sınırlı kalmak zorunda da değilsiniz tabi. Farklı tasarım ve işlemeleri ile erkek gümüş yüzük modelleri, ilgilisi için anlamlı bir yılbaşı hediyesi olabilir.

erkege yilbasi hediyesi 2

Günden güne büyüyen ve ürün yelpazesini genişleten Tesbihane.com’un erkeklere özel yılbaşı hediyesi seçenekleri elbette ki tesbih ve gümüş yüzük ile sınırlı kalmıyor. Çeşitli takı ve aksesuar kullanmaktan hoşlanan erkekler için en ideal ürünleri burada bulabilirsiniz. Gümüş kol düğmesi, kol saati, gümüş ya da doğaltaş bileklik, kanvas tablo, kupa bardak, anahtarlık, ajanda, kişiye özel çakı gibi ürünleri yılbaşı hediyesi kategorisine rahatlıkla ekleyebiliriz.

Yeni yıl heyecanına ortak olacağınız herhangi bir erkek tanıdığınıza en güzel yılbaşı hediyesini seçmeden önce Tesbihane’ye göz atarak son kararınızı verin.

www.tesbihane.com