Yoğun ve koşturmaca içinde geçen hayatında artık sağlıklı beslenmek istiyor ama nereden başlayacağını bilemiyorsan Juico senin için en doğru adres. Hem bedenini arındırmak ve cildini rahatlatmak hem de sıkı bir kilo verme programına başlamak istiyorsan bunun en keyifli yolu seni bekliyor. Diyet sürecinin en keyifli alternatiflerinden olan detoks suyu ile hem sıkıcı listelerden uzaklaşmak hem de hafif ve lezzetli içecekler içmek artık çok kolay. İçerdiği taze sebze ve meyvelerle vitamin, mineral ve antioksidan dolu olmasının yanında yanınızda taşıyabileceğin ana ve ara öğünlerine keyifle eşlik edecek olan detoks sularımız yaza en ferah şekilde girmeni sağlayacak. Detoks suyu nedir diye soruyorsan; taze meyve ve sebzelerin en hijyenik koşullarda hazırlandığı içeceklerdir. Hem öğün ihtiyacını hem de sıvı ihtiyacını bir arada karşılarken sağlığına sağlık katar. Detoks suyu nasıl yapılır ve detoks suyu faydaları nelerdir hemen detayları okuyabilirsin.

Detoks Suyuyla Diyetini Kolaylaştır

Detoks suyu kilo vermeme nasıl yardımcı olacak mı diyorsun? Sağlıklı besleniyorsun kilo verme sürecindesin veya sadece sindirim sistemini rahatlatmak mı istiyorsun? Hepsi için detoks suyu sana yardımcı olacak. Nasıl mı? Diyet sürecinde zaman zaman duraksamalar, kilo almalar veya motivasyon düşüşleri yaşanabilir. Bu gibi durumlarda programınıza ekleyeceğiniz detoks suları ise kurtarıcınız olacak. Hem dilediğiniz gibi ister ana öğüne destekleyici olarak ister ara öğün yerine tüketebileceğiniz detoks suyu sindirim sisteminizi rahatlatacaktır. Taze meyvelerin sindirimi hızlandırması ve yüksek lif içermesi sebebiyle yüksek oranda tokluk sağlarken bağırsakları çalıştırarak metabolizmanızın hızlanmasına da destek olur. Hem sıvı ihtiyacını hem günlük A ve C vitaminlerinin yüksek oranda alınmasını sağlar. Elma, ananas, kivi, çilek, muz, portakal ve daha sayısız pek çok meyvenin kullanılarak hazırlandığı detoks suları taze olmasının yanında oldukça da lezzetlidir.

Detoks suyu

Detoks suyu

Detoks Suyunun Faydaları Nelerdir?

Detoks suyu nedir, merak eden herkesin aklındaki sorulardan biri de bu içeceklerin nasıl tüketildiği ve faydalarıdır. Detoks suyu kaç gün içilmeli buna beslenme uzmanı ve diyet programının uygunluğu cevap olacaktır. Vücuda pek çok fayda sağlar. İlk olarak meyve ve sebze tüketimini desteklediği için posa alımının artışını sağlar. Böylelikle tokluk hissia artar. Yine içerisinde bulunan liflerden dolayı bağırsak çalışmasını hızlandırır ve kabızlık, şişkinlik gibi problemlerin önüne geçer. Taze meyve ve sebzeler C vitamini başta olmak üzere antioksidanların en güçlü kaynağıdır. Dolayısıyla bağışıklığa da destek olur. İçerdiği antioksidanlar sayesinde serbest radikallerin tutulumunu sağlar ve yaşlanma karşıtı etki gösterir. Aynı zamanda detoks suyu yoğun ev ve iş yaşantınızda pratik bir şekilde öğünlerinizi tüketebilmenizi sağlar. Böylelikle listenin dışına çıkmamış ve diyetini bozup motivasyonunuzu kaybetmemiş olacaksın. Böylelikle kilo verme süreci de keyifli ve kolay hale gelir. 

Detoks suları

Detoks suları

Detoks Suyunun Hazırlanması ve Sağlıkla Tüketimi

Detoks suyu hazırlama her aşaması ile önemli bir husustur. Mevsim meyvelerinden oluşması ve taze meyvelerin kullanılması önemlidir. Uygun hijyen koşulları ve doğru muhafaza etme de besin değerini koruması açısından önemlidir. Her renkten meyvelerin kullanıldığı detoks suları farklı antioksidan ve vitaminleri bir arada elde etmemizi sağlar. Detoks suyu nasıl hazırlanır sorusuna her zaman en kaliteli ve sağlıklı üretim koşulları ile cevap veren Juico en sağlıklı öğünler için her zaman yanında. Sağlıklı beslenme sürecinde yeniliğe mi ihtiyacın var? Hem hızlı hem pratik hem de lezzetli bir öğün mü arıyorsun? Sen de hemen Juico detoks suyunu dene ve sağlıklı beslenerek forma girmenin keyfini kaçırma.