Yorgun geçen bir günün ardından işten eve döndüğümüzde hangi birimiz biraz olsun dinlenmek için can atmıyoruz ki? Oysa çocuklarda durum farklı. Onlar ne kadar yorulsalar da kendilerini eğlendirecek bir enerjiye daima sahip oluyorlar. Sokakta ya da okulda oyun oynadıktan sonra eve gelen çocuklar, yetişkinlerin aksine bilgisayarda oyun oynuyor. Bir çok farklı tür ve kategoride çeşitleri bulunan oyunların azımsanamayacak kadar yüksek orandaki bir kısmı da aynı zamanda yetişkinlerin de ilgi alanında yer alıyor. Oyun Kolu adlı oyun sitesi de güzel tasarımı ve birbirinden güzel oyunları ile oyunseverleri kendisine çekiyor. 
Flash oyunlar, çocukların oynadığı basit oyunlar olarak bilinse de her yaş grubundan bir çok yetişkin de en iyi oyunların peşinde koşuyor ve boş zamanlarını en beğendiği oyunlarla değerlendirmek istiyor.
oyunkolu
Öte yandan çocuklar arasında hangi oyunları daha çok sevdiklerine dair bir sıralama yapacak olursak;
Minik kızlar: Barbie giydirme oyunları, kız oyunları, pasta ve yemek yapma oyunları, makyaj oyunları oynarken
Minik erkekler: Araba yarışı oyunları, macera oyunları ve nişan oyunlarının yanında savaş oyunları ile vakit geçiriyor. Hem yetişkinlerin hem de çocukların sıklıkla zaman geçirdiği bu siteler arasında da en fazla dikkat çekenlerden bir tanesi son derece şık tasarımı ve kaliteli oyunları ile Oyun Kolu!
Haydi çocuklar ve çocuk kalanlar Oyun Kolu’na girin ve en beğendiğiniz oyunla zamanın keyfini çıkarın!