Natura Likit

Elektronik sigaraların ana maddesi olan ve tüketilen kısmını oluşturan natura likit sizlere duman üreten sigarayı aratmaz.

Elektronik Sigara Desteği

Yıllardır sigaranın bizlere verdiği maddi ve manevi zararları biliyoruz. Ancak bu gerçeği biliyor olmak maalesef sigaranın esiri olmaktan kurtulmamıza yetmiyor.Sigaradan kurtulabilmek adına zamanında birçok yöntemler denemiş olabilirsiniz. Denediğiniz yöntemler hiçbir işe yaramamış ve şuan hala sigara içmeye devam ediyor olabilirsiniz. Belki de umutlarınız kalmadı ve artık ölene kadar bu sigaranın esiriyim bilincini kafanıza çoktan yerleştirdiniz.

O kadar zorlukları yaşayan sizlere, gerçekten sigaradan kurtulabilmenize imkan sağlayan bir yöntemin var olduğunu söylesek? Birçoğunuz inanmayacak ya da inanıp tekrar başarısızlığa uğramaktan korkacak.

Eski Deneyimleri Unutun

Sigara bırakma çabanızda her yaşadığınız olumsuz sonucun sizler için çok büyük yıkıma sebep olduğunu biliyoruz. Ancak sizden artık bu eski deneyimlerinizi bir rafa kaldırmanızı öneriyoruz.Elektronik sigaraların kullanımında sizlere sunacağımız natura likit ürünleri ile birlikte duman yerine buhar soluyarak sigara içimine devam edeceksiniz.

İlk Zamanlar Nikotine Devam

Sigara bağımlılığımızın temelindeki nikotin bağımlılığından bir anda kurtulabilmemiz mümkün değildir. Çeşitli hapları içtiğinizde sigarayı aramayacağınızı söyleyen aldatıcı reklamlara kanmayın. Sizlere sunduğumuz ürün ile birlikte de bir anda nikotinden kurtulmayacaksınız. Ancak doğru dozajda, size uygun olan doğru aromada ve doğru şekilde kullandığınız nikotin içeren likitlerin kullanımı ile kısa bir zamanda nikotin bağımlılığından kurtulabilmeniz %100 mümkündür.

Nature Likit Kullanımı

Natura likit aromaları arasından öncelikle kendinizin içerken zevk alacağı aromayı tespit etmeniz gerekmektedir. Birden fazla aromayı karıştırarak da kendinize özel natura likitinizi oluşturabilirsiniz.

Elektronik sigara kullanımına yeni başlıyorsanız günlük nikotin miktarındaki likitleri tercih edin. Böylece aynı nikotin oranını dumandan değil de buhardan alarak sigara alışkanlığınızı bir anda bırakma stresini yaşamamış olursunuz.

İki veya üç şişeyi bu şekilde kullandıktan sonra yine istediğiniz aromaya ait olan ancak nikotin oranı biraz daha düşük olan likitleri satın almalısınız. Kendi durumunuza bağlı olarak yavaş yavaş bu nikotin oranını mümkün olan en kısa süre içerisinde nikotinsize kadar düşürmelisiniz.