Araç kiralama sektöründe en önemli kıstaslardan biri güven meselesidir. Bu noktada kullanıcı deneyimlerini göz önünde bulundurarak hizmet veren firmalardan birinin kendi dillerinden tanıtımını okuyacaksınız.

Firmamızın sizler için hazırlamış olduğu Elazığ oto kiralama kampanyamızdan faydalanmak ister misiniz ? Tabi ki isteyeceğinizi biliyor ve bunu tahmin ediyoruz. Bizler bu durumun yıllardır farkındayız ve Paşam rent a car olarak sizlere profesyonel araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Araç filomuzda şu an için bulunan 12 aracımız ve satış – kiralama destek uzmanlarımız ile sizlere profesyonel hizmetler sunuyoruz. Yıllardan beri profesyonel çalışmalarımız ile yavaş yavaş adım atarak büyüdük ve sizin için büyümeye devam edeceğiz. Dünyanın gelişmesi de araçların gelişmesine ve modern çağa uyum sağlama çabası içerisindedir.

Son model araçlara daha çok yer verip , araç filomuzu genişletiyoruz. Aklınıza gelebilecek ekonomik ve lüks otomobilleri firmamızda bulabilirsiniz Her zaman ve her vakit bizimle 0535 331 3040 nolu cep telefonu ile ulaşabilir ve hayalinizdeki arabayı Elazığ rent a car hizmeti veren Paşam Oto Kiralama’dan istediğiniz müddetçe kiralayabilirsiniz. Tatil veya iş seyahati nedeni ile Elazığ’a geldiğiniz zaman, firmamızı arayarak seçtiğiniz arabayı Elazığ Havaalanı oto kiralama hizmeti güvencesi ile sizlere havaalanında araç teslimi yapabiliriz. Anlaşmaların dışına çıkmaksızın firmamız tarafından sizden extra bir fiyat veya bedel talep edilmeyecektir. Prensiplerimiz gereği Paşam rent a car olarak , siz değerli müşterilerimize üstün kalite ve hizmeti sunabilmenin peşinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Firmamızdan seçtiğiniz araçları transfer edebileceğimiz yerlerin listesi aşağıdadır.

  • Havaalanı araç teslimi
  • Otogar araç teslimi
  • Şehir içi belirli bir konuma araç teslimi
  • Şubeye gelerek şubede araç teslimi

Tüm bu hizmetlerin ve ayrıcalıkların sadece size özel olduğunu ve bunların firmamızın size sunduğu fırsatlar içerisinden bir kaçı olduğunu , araç kiralama işlemi sonrasında diğer tüm ayrıcalıklarımızdan yaralanabileceğinizi unutmayın. İster otomatik, ister manuel vites olmak üzere araç seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Araçlarımızı günlük, haftalık, aylık şeklinde dilediğiniz zaman dilimlerinde kiralayabilirsiniz. Paşam rent a car olarak şirketimizden kiralamış olduğunuz araçları, emanet araç gibi değil de kendi aracınız gibi kullanma konforunu yaşamak ve sizlere bir dünya alternatifi sunmak bizim en önemli görevlerimiz ile iş memnuniyeti prensibimiz içerisinde yer alır. Siz de firmamızın Elazığ havalimanı araç kiralama hizmeti ile bize her yerden ulaşıp anlık hizmetimiz ile uçağınızdan iner inmez aracınızı kapıdan alıp rahat ve konforlu sürüşün tadını çıkarabilirsiniz.