Kıbrıs denince ‘Türklerin Las Vegası’ olduğu hepimizin aklına geliyor tabi ki… Siz de iş stresi, yaşamın sıkıcılığı ile boğuşuyorsanız, aklınızı-ruhunuzu yeniden toplamanız için her insan gibi iyi bir tatile ihtiyacınız var. Bunun içinde en uygun yeri bulmak önemli… Çünkü hem iyi bir yerde tatil yapmak hem de uygun fiyatlarda olması hepimizin istediği şey. İşte Kıbrıs burada en ideal yer olarak gözüküyor. Avrupa ve Amerika gibi uzak ülkelere gitmeye gerek kalmadan, bir o kadar eğlenme fırsatı bulabileceğiniz bir ülkedir Kuzey Kıbrıs. Yüzyıllarca pek çok uygarlığa ev sahipliği yapan bu coğrafya ayrıca kültürel zenginliği bakımından da sadece otel içinde geçirilen tatillerden farklı bir seçenek sunar. Burada nerede kalacağım kaygısı yaşıyorsanız, sizin için bir seçenek olarak sunduğumuz SSC Tur Kıbrıs Otellerini gözden geçirin…

Bunlardan birincisi Acapulco Otel’dir… Kuzey Kıbrıs otelleri içerisinde en gösterişli olanlar bir tanesidir… Tesis, 5 yıldızlıdır ve herşey dahil sistemi ile hizmet vermektedir. Böylesine güzel bir otelde kalmak herkesin rüyasıdır… Ayrıca turistik yerlere yakınlığı ile bilinen Acapulco Otel’de kalırken; Girne Kalesi, batık gemi müzesi, St. Hilarion Kalesi, Karmi ve Bellapais Manastırı, Salamis, Otello Kalesi, Larnaca, Limassol ve Ayia Napa gibi yerleri gezebilirsiniz. Yunan mitolojilerine konu olan bu muhteşem Akdeniz adasında uyanacağınız odalar eşi benzeri görülmemiş bir konfor ile döşenmiştir. Pastel renklerin, ağaç mobilyalarla mozaik oluşturduğu villalar, denize bakan geniş teraslarıyla dikkat çeken otel odalarda dinleneceksiniz. Siz de dinlenmenin bu kadar hoş olduğu bir yerde kalmak için Acapulco Otel’e gelin!

Diğer güzel bir otel ise, Merit Park Hotel’dir. Akdeniz’in geçilmez kalesi olan bu yer, Girne’ye 6 km, Ercan Havaalanı’na 55 km uzaklıktadır. 299 odası bulunan Merit Hotel’de; standart, suit, deluxe ve kral dairesi olarak 4 çeşit oda bulunmaktır. Oldukça konforlu olan odalarda; salondan, jakuziye herşey sizin için düşünülmüş. Sabah, öğle ve akşam olmak üzere zengin açık büfesi ile hizmet veren Kybele Restaurant ise, daha önce tatmadığınız dünya mutfaklarını sizinle buluşturuyor. Bunun dışında 5 adet A’La Carte restaurantı ve 4 adet barı ile sizleri lüks ile eş anlamlı kılıyor. Bu sade fakat kalitenin her halinden anlaşıldığı güzel otele sizleri bekliyoruz.