Girdiğimiz her ortamda yeni hayatta kalma stratejileri geliştirerek bir takım zorlu koşullar karşısında kendimizi korumak üzere hareket ederiz. Cildimiz ise özellikle de onun için pek çok tehlike yaratan kent yaşamı içinde zarar görmemek için çoğu zaman etkin ve güvenilir bir dış desteğe ihtiyaç duyar. Günlük hayatta ne yazık ki bir şekilde maruz kaldığınız hava kirliliği ile kuru ve soğuk iklim koşulları, cildinizin en acımasız düşmanları arasında yer alır. Söz konusu tehditlere karşı en yeterli savunma ise cildin doğal koruma kalkanının uyarılmasıyla elde edilebilir. Şimdi, düşman ataklarını boşa çıkarmanın, tehditleri etkisiz hale getirmek için cildinizin ihtiyaç duyduğu uyarıcıyı ona vermenin ve kusursuzluğunu ilan etmesine yardımcı olmanın zamanı geldi!

Cildinize Her Koşulda Genç ve Dayanıklı Kalabilme Gücü Verin!

Bilim insanları önce en zorlu iklim koşullarında, en zararlı güneş ışınlarının etkisi altında bile hayatta kalabilen bakterileri ve söz konusu bakterilerin koruyucu silahlarını keşfetti. Söz konusu önemli keşifleri takiben cilt bakım ve koruması konusunda devrimsel sonuçlar doğurabilecek yeniliklerin de kapısı aralanmış oldu. Doğal hücre koruma gücüne sahip olan Ectoin maddesi, uzun yıllar devam eden araştırma ve test sürecinin tamamlanmasıyla birlikte yeni bir cilt koruma ürününün içeriğine dahil edildi. Peki, bahsi geçen Ectoin nedir ve cildiniz için tam olarak ne vaadeder?

Bazı bakterilerin en sert koşullar altında bile hayatta kalmasını sağlayan Ectoin, hangi ortamda olursa olsun cildiniz için tam ve gerçek bir nemlendirme sağlar. Ayrıca cildinizi olumsuz çevresel etkilere karşı güçlü bir biçimde korur. Bunu yaparken kullandığı en etkili yöntem cildin dahili koruma sistemini güçlendirmektir. Neticede alabildiğine pürüzsüz, lekesiz, elastik ve diri bir cilde sahip olursunuz!

Cildin doğal koruma kalkanını, bir başka deyişle bağışıklık sistemini uyaran Ectoin, hücre yenilenmesini kayda değer oranlarda artırır. Doğal nemlendirici etkisi sayesinde kırışık oluşumunu engeller ve halihazırda var olan kırışıklıkları en aza indirmeyi mümkün hale getirir.

Güneşe Karşı En Etkin Savaş

Cildinizin doğal koruma kalkanı, güneşin dik ve güçlü ışınlarına karşı yetersiz kalabilir. Bu nedenle desteğe ihtiyaç duyar ve bazı ilave önlemler almak gerekir. Piyasada var olan SPF içerikli güneş bakım ürünleri, cilt üzerinde yeni bir zırh olma görevini yerine getirmeye çalışsa da son derece zararlı ve güçlü UV ışınları onların da boyunu aşar! Bu noktada cildinizin çok daha dayanıklı bir kalkana ihtiyacı vardır. Ectoin gerek cilde, zararlı ışınlara anında tepki verdirme yeteneği gerekse cildin onarım mekanizmalarını destekleyici yapısıyla gerçek bir koruma olarak faaliyet gösterir. Hücreleriniz Ectoin ile korunur. Cildinizin nem dengesi sağlanırken kalitesi ve parlaklığında önemli iyileşmeler gözlenir. Ectoin aşırı sıcağın ve kuruluğun boy gösterdiği çöl koşullarında bile cildinize ihtiyacı olan nemi verir, UBV ve UVA ışınlarının zararlı etkilerine karşı onu sonuna kadar korur.

Alman laboratuvarlarında geliştirilen güçlü bir cilt bakım bileşeni olan Ectoin, cilt korumasında bilinen en dirençli etken madde olma özelliği taşır. Ectoin ile birlikteyken, cildiniz adına hiçbir çevresel ve iklimsel olumsuzluktan korkmanıza gerek kalmaz. Klinik testlerle kanıtlanmış üstün koruyucu ve onarıcı etkisi ile hücre hasarını durdurma, cilt rejenerasyonunu gerçekleştirme ve yaşlanmayı yavaşlatma gibi pek çok mucizevi sonuca sizi en güvenilir yoldan götürür.

Cildinizi bir ömür boyu; pürüzsüz, ışıltılı ve canlı kılan etkisiyle öne çıkan Ectoin, teninize zamanın ötesine geçmesine yetecek gücü kazandırır! Ectoin ile cildinizi zamanın etkilerinden uzak tutabilirsiniz.

Ectoin satın alımı için şu adresten faydalanabilirsiniz: https://www.dermoeczanem.com/dado-sens-ectoin-anti-aging-fluid-50ml