Evcil hayvanların kıyafetten mamaya birçok ihtiyaçları olabiliyor. Evcil hayvan sahipleri sevimli dostlarının ihtiyacı olan ürünleri satın almak için pet shop mağazası bulmak ve bu mağazalarda marka arayışına girmek durumunda kalabiliyor. Ancak günümüzde daha pratik bir yöntemle, online pet shop mağazalarını ziyaret ederek aradığınız ürünleri çok daha kolay ve hızlı bir şekilde bulabilir ve satın alabilirsiniz. E-ticaret sitelerinden alışveriş yaparken hem ürünleri tek çatı altında incelemeniz hem de bulunduğunuz yerden ürünleri satın alabilmeniz ve kapınızda ürünleri teslim alabilmeniz mümkün.

Kedi ve köpekleriniz için kaliteli markalara ait kuru ve yaş mama çeşitlerini bulmak ve ihtiyaç duyabilecekleri her türlü aksesuar, bakım malzemesi gibi ürünleri bulabileceğiniz sanal bir pet shop mağazası arıyorsanız, güvenli olduğu kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Petzimo.com tüm pet shop ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Petzimo.com internet sitesinden; kedi maması, köpek maması, kedi ve köpek bakım ürünleri, evcil hayvanlar için aksesuarlar, kuş kafesleri ve birçok pet shop malzemesi satın alabilirsiniz.

Petzimo’da alışverişlerinizi nasıl gerçekleştirebilirsiniz?

Petzimo.com web sitesine üye olarak, kolaylıkla alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz pet shop malzemelerini, petzimo.com’da kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Petzimo, alışveriş sırasında güvenlik amacıyla en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanıyor. Petzimo.com’dan yapılan tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli olduğu için rahatlıkla kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

Petzimo’da yaptığım alışverişler bana ne avantajlar sağlar?

Petzimo’da yaptığınız alışverişler sonrası puan kazanabilirsiniz. Petzimo.com’da 1 para puan 1 TL olarak değerlendiriliyor. Sitede yaptığınız tüm alışverişler sonrasında kazandığınız para puanları sonraki alışverişlerinizde TL olarak kullanabilirsiniz. Siteye üye olduğunuzda, anında 10 para puan da size hediye ediliyor. Üye girişi ile petzimo.com’dan gerçekleştirilen tüm alışverişlerin %2,5’i değerinde puan anında üyelik hesabınıza yükleniyor. (100 TL değerinde bir alışveriş için, 2,50 TL değerinde 2,5 puan kazanabiliyorsunuz.)

Evcil hayvanlarınız için kedi maması, köpek maması çeşitlerini ve birçok pet shop malzemesini Petzimo’da aynı anda görüntüleyebilir, alışverişlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Güncel duyuru ve indirimler hakkında bilgi sahibi olmak için Petzimo.com’un sosyal medya hesaplarını ve blog.petzimo.com blog sayfasını takip edebilirsiniz.