Her şeyin çok hızlı biçimde değişip dönüştüğü dijital dünyada yeniliklere ayak uydurabilme becerini kazanmak yapılması gerekenler arasında ilk sırada yer alıyor. İşte bu noktada dijital dünyanın ve daha özelinde SEO dünyasının devlerini buluşturan bir etkinlikten kısaca söz etmek istiyorum: Digitalzone! Bu sene 4. kez düzenlenecek olan etkinliğin 21-22 Ekim Cuma-Cumartesi tarihlerinde gerçekleşecek etkinlik dizisinin başlama saati 09.30, bitişi ise 17.15! Etkinlik, Şişli’deki Radisson Blu Hotel’de yapılacak.

Arama Motoru Uzmanları Digitalzone’da Buluşuyor!

Dünyada dijital pazarlamanın adeta nabzını tutan ve dijital pazarlama alanında bir marka olmayı başarmış isimlerle tanışma fırsatı İstanbul’da! Zeo, her yıl ses getiren etkinliklerini bu yıl Digitalzone adıyla düzenliyor. Son derece prestijli bir konuşmacı kadrosunu, yaklaşık 700 katılımcı ile buluşturacak olan etkinlik, Digitalzone’16 Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı adını taşıyor.

Dijital Pazarlama ve SEO, Digitalzone’16’da Konuşulacak

İstanbul Şişli’de Radisson Blu Hotel’de düzenlenecek olan etkinlik 21 – 22 Ekim 2016’da gerçekleşecek. Konuşmacı olarak katılımcılara seslenecek olan isimler arasında başarılarıyla tüm dünyanın dikkatini çeken çok sayıda uzman var. Huffington Post’tan Judith Lewis, ZEO’dan Yiğit Konur, MOZ’dan Rand Fishkin, SEER Interactive’den Wil Reynolds, Google’dan Gary Illyes, Backlinko’dan Brian Dean, SEO Monitor’dan Cosmin Negrescu ve Distilled’dan Tom Anthony sunumlarıyla dijital pazarlama ve SEO alanına bakış açınızı değiştirebilir.

Uluslararası SEO Danışmanı İlyas Teker, SEM’den Serbay Arda Ayzit, Performics’den Andre Alpar, ZEO’dan Mehmet Aktuğ, DigitalOlympus.net’ten Alexandra Tachalova, Hepsiburada.com’dan Okan Kortan ve N11.com’dan Uğur Eskici de konferansta söz alacak isimler arasında bulunuyor.

Pazar araştırmasında yalnızca uzmanların bildiği tekniklerden Google’a uyum sağlama sürecine, Google’da aramanın geleceğinden Google’ın yeni sıralama faktörlerini anlamaya kadar pek çok konu bu konferansta profesyonellerin anlatımı ile masaya yatırılacak. Etkinlikte, anahtar kelimelerden konu başlıklarına semantik bir yapı oluşturmak, yapabileceğiniz en kötü 50 SEO hatası ve çözüm yolları, Google güncelleştirmesinden etkilenmeyen link inşa etmek gibi pek çok konuda sunumlar gerçekleştirilecek. Ayrıca büyük ölçekli e-ticaret projeleri için SEO çalışması yapmak hakkında da sunum yapılacak.

Digitalzone’16 Bilet Ücretleri ve Rezervasyon İşlemleri

Biletler ise Euro üzerinden ücretlendiriliyor. Katılmak isteyenler için 3 farklı seçenek var. İlk gün ücreti 117 Euro. İkinci gün katılımak isteyenler için ikinci gün ücreti 67 Euro. Her iki güne katılım için 157 Euro ücret seçeneği sunuluyor. Simültane çeviri desteği, kulaklık ve zengin bir öğle atıştırmalığı menüsü fiyata dahil. İngilizce düzeyinizin yüksek olması gerekmiyor. Rezervasyon, bilgi ve bilet için Digitalzone’16 için hazırlanmış web sayfası ziyaret edilebilir.

 Etkinlikle ilgili tüm diğer detaylara Digitalzone resmi sitesinden ulaşabilirsiniz!