Yaşadığımız dönemde her türlü konuya etkisi bulunan internet, davetiye yaptırmak isteyenlerin de imdadına yetişiyor. Koşuşturma ile geçen bir hazırlık döneminde evinizden çıkmanıza gerek bile kalmadan işinizi halletmek kulağa güzel geliyor değil mi ? Siz de düğün veya nişan hazırlığındaysanız, işlerinizin bir kısmını internet kullanarak çözebilirsiniz. Geçmiş zamanlarda günler harcanarak yapılan işler artık çok daha kısa sürede halledilebiliyor. Örneğin eski yöntem ile düğün salonu seçmek için bölgenizde bulunan salonları tek tek ziyaret edip görmeniz gerekirken, artık salonların internet sitesi sayesinde hızlıca inceleme yapabiliyorsunuz.

Aynı durum davetiye sektörü için de geçerli. Herhangi bir davetiyecinin dükkanına gidip, onlarca katalog arasından seçim yapmak, neredeyse bir gününüzü alacaktır. Ancak bilgisayar başında bu işlemi çok daha kısa sürede halledebilirsiniz. Yanınıza fikirlerine önem verdiğiniz kişileri alıp, birkaç dakika içinde hızlıca davetiye seçimi yapabilirsiniz.

Uzun yıllardır müşterilerine bu konuda hizmet veren Mert Davetiye firması, kaliteli hizmet ve uygun fiyat prensibi ile çalışmaktadır. Firmanın internet sitesi mertdavetiye.com üzerinden müşteri yorumları sayfasında görebileceğiniz gibi genel olarak müşteriler memnun. Özellikle herhangi bir ek ücret talep etmeden kapıda ödeme imkanı vermeleri firmayı rakiplerinden bir adım öne taşıyor.

Düğün davetiyesi ya da nişan davetiyesi modellerinin yanı sıra, sünnet törenleri için de farklı davetiye modelleri bulabileceğiniz siteden, kendi zevkinize uyacak tasarımı seçtikten sonra, istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Tüm işlemler bittiğinde davetiye tasarımını size sunuyor ve onayınız ile baskıya alıyorlar. Bu sayede bilgilerin doğruluğundan tam emin oluyorsunuz.

Birbirinden farklı modeldeki davetiyelerin yanı sıra, birkaç farklı zarf seçeneği sunuluyor. Herkesin beğeneceği kraft zarf modelleri ile birlikte daha sade tercih edenler için düz renkte zarflar mevcut. Siz de inceleyip hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Ek olarak davetiyelerinizi seçerken mutlaka törenin yapılacağı salon, otel ya da mekanın konseptine uygun model ve renkleri tercih edin. Bu sayede genel konseptiniz birbine uyumlu olacak, törene katılanları daha fazla etkileyeceksiniz.

Mert Davetiye

Gsm ve Whatsapp hattı : 0530 442 27 72

Sevdiğiniz insanlarla birlikte, mutlu, uzun ve sağlıklı bir hayat dileriz.