Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır sadece 8 saat uykuya bile hasret kalacak şekilde yoğun çalıştığım bir iş tempom olduğundan sadece benim olan kişisel blog Suskumru’ya yazı yazma, özen gösterme konularında ne yazık ki istediğimi yapamadım. Söz konusu işim sebebiyle eşimi dahi göremediğimden bu süreci sonlandırma kararı aldım. Kısmetse 9 Aralık’ta işten ayrılıyorum. Dolayısıyla artık daha fazla evde zaman geçirebilecek, daha fazla yazı yazabileceğim.

Yazacak çok fazla konum var fakat dediğim gibi zamanım kısıtlı. Oysa Suskumru’ya daha fazla yazı yazarak, daha fazla özen göstererek yakaladığı ivmeyi en azından devam ettirmek niyetindeyim. Alexa adı verilen sıralama sisteminde bir ara oldukça iyi konumlara gelip ardından hızlı bir kayıpla kötü yerlere gelmiştik. Şimdilerde bu değerlerin iyi olduğu bir sıralamadayım ama neden daha iyisi olmasın ki?

Suskumru ve diğer web projelerimden elde edeceğim gelirle de ve üzerine de kendim katarak bir Macbook almayı istiyorum. Tabi fiyatların dikey tırmanış yapan bir roket gibi yükselmesi sebebiyle ikinci el ve 2013 çıkışlı bir Macbook alabileceğimi belirtmem gerek. Neden Macbook sorusunu duyar gibiyim. Uzun pil ömrü, minimal dizaynı, güçlü yazılımı ve kullandığım telefon olan iPhone 7 ile uyumu sebebiyle tercihim bu yönde.

Bu noktadan sonra daha detaylı ve ilgi çekici yazılarla karşınızda olmak için çaba göstereceğim. Hepinize sevgiler.