Oyun dünyası ile tanışıp da çeşitli oyunlarla boş vakitlerini dolduranlar yavaş yavaş farklı alternatifler aramaya ve çeşitli kategorilerde birbirinden güzel oyunlarla vakit geçirmeye başladılar. Bu kategoriler arasında hem çocukların hem de çocukluğuna dönmek isteyenlerin en çok tercih ettiği Çizgi Film Oyunları bir çok kesimin vazgeçilmezi olmuştur. Sonic oyunlarından tutun da çocukluğumuzun atarilerinde vazgeçilmezimiz olan Süper Mario oyunlarının yerini artık farklı oyunlar almaya başladı. Özellikle yeni yetişen ve yetişmekte olan çocukların yanısıra çeşitli yaş gruplarındaki çok sayıda oyunseverin yeni tercihleri Ben 10 ve Generator Rex oyunları.

Eğer siz de bu oyunlar ile vakit geçirmek ve oyunların sonunda başarıya ulaşmak istiyorsanız Süperman ve Batman, Sünger Bob, Scooby Do gibi oyunlarla zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Ayrıca şimdilerde yetişkin olan bir çok çocuk ruhlu oyunseverin de çocukluklarında birlikte büyüdükleri Tom ve Jerry, Power Rangers, Temel Reis, Simsponlar, Tazmanya Canavarı gibi karakterleri seçerek keyifle oyun oynamaları mümkün.

Ayrıca, şimdi önereceğim bir oyun futbol meraklılarına  ilaç gibi gelecek. Eğer futbola meraklıysanız, kendinizi futbolda ifade edebildiğinizi ve futbolsuz yapamayacağınızı düşünüyorsanız, bir de oyun oynamayı seviyor ve keyif alıyorsanuz bu oyun tam size göre. Çeşitli çizgi film karakterlerini yönlendirerek maçı kazanmak tamamen sizin elinizde. Sevdiğiniz çizgi film karakterini seçin, hızlı hızlı paslaşarak rakip kaleye gollerinizi bırakın ama dikkat edin bu kaleciler uzaktan gol yemiyor. Tabi sizin kaleciniz de en az rakip kaleci kadar başarılı.

Çizgi Film Futbolu : http://www.sunoyun.com/Cizgi-Film-Futbolu-Oyunu-4fdb47da36616.html