Ülkemizde neredeyse her gün yeni bir işletmenin açıldığı zamanlardayız. Bu noktada işletmelerin irtibat numaraları, adresleri ve o firmalarla iletişime geçme yolları hayati bir önem kazanıyor. Özellikle çoklu iş kollarında faaliyet gösteren işletmelerin iletişim yolları sıklıkla arananlar arasında. İşte bunlardan bir tanesi de Booking  olarak bilinen online seyahat ve konaklama rehberi.

Booking ile nasıl iletişime geçilir?

Hem ülkemizde hem de dünyada sayısız otel ve konaklama tesisinin yanı sıra bir çok seyahat rehberi de bulunan ve kullanıcıların yorumları ile konaklama tesislerinin ücretlendirmelerini, rezervasyon süreçlerini kullanıcılarına sunan Booking ile bir çok iletişime geçme yolu var ancak bunlardan en garantili ve sonuca kolay ulaştıracak olanı YellowPages Firma Rehberi‘dir.

YellowPages olarak bilinen ve Türkçe’ye çevrildiğinde “Sarı Sayfalar” olarak kabul gören bu firma rehberinde,  Booking irtibat numarası‘na ulaşmanız oldukça kolay. Özellikle, özel durumlarda rezervasyonlarını iptal ettirmek, buna bağlı olarak farklı bir zamanda bu hakkını kullanmak isteyen ya da rezervasyonun iptal edilmesi sonucunda ücret iadesi almak isteyenlerin Booking ile irtibata geçmeleri gerekiyor fakat kullanıcılar Booking’in irtibat numarasını bulmakta zorlanıyorlar. Ayrıca herhangi bir konaklama tesisi bilgisi, rezervasyon ya da teknik sorunlar gibi işlemlerde de kullanıcılar Booking telefon numarasını arıyorlar ancak ne yazık ki kayda değer bir bilgiye ulaşamıyorlar.

İşte bu noktada devreye giren YellowPages, kullanıcıların bu sorunlarına kısa ve öz bir biçimde çözüm buluyor. Yukarıda yer aşan Booking irtibat numarası bağlantısına tıklayarak hemen Booking’e ulaşabilirsiniz.