Yaklaşık 1 haftadır buralarda değildim. Istanbul’da hayli keyifli günler geçirdim. Geçtiğimiz Pazartesi günü sabah saatlerinde damladım o karışık şehre. İlk olarak İstiklal Caddesi’nde yer alan Gösteri Sanatları Merkezi’nde oyunculuğunu çok beğendiğim Nadir Sarıbacak’ın (Şubat dizisinde Duble karakterini canlandırıyor) dersine konuk öğrenci olarak katıldım. Bunu orada okuyan kardeşlerimden biri olan Haluk Deniz Aydın sağladı. Kendisine teşekkür gerek 🙂 Nadir Ağabey, gerçekten farklı bir insan. Değişip dönüşmek olgusunun müdavimlerinden biri; ki ben böyle insanlarla muhabbet etmeyi severim. Ayrıca kendisiyle hayli sıcak muhabbet ettik. Hiç kibir yok ve ciddi derecede tevazu sahibi. Şunu da belirtmeliyim; telefonumun ekranında onun fotoğrafı var. O derece beğendiğim bir oyuncu yani.

Duble

Ardından kuzenlerimle buluştuk ve bir barda hem bir şeyler atıştırdık hem de müzik dinledik, Galatasaray’ın maçını izledik. Sonrasında iki görüşmem vardı ve onlarla ilgili olarak bilgi alışverişinde bulundum. Ne yazık ki bu görüşmeleri gerçekleştiremedim ama bu hafta gerçekleştirmeye yönelik adımlar atmıştım. Yani bu haftaiçi tekrar giderek görüşmeleri gerçekleştirecektim ama daha erken olabilecek bir konuma geldi. Dilerseniz kısaca olaylardan ve görüşeceğim kişilerden bahsedeyim:

  •    Elita Film Yapım – Ergün Mercan (Yapımcı): Ergün Ağabey ile görüşecektik ama ne yazık ki bir takım problemlerden dolayı (Zaman) görüşemedik. Pazartesi günü görüşeceğim. Bu görüşmeyle birlikte Abimm 2’de yer alma ihtimalim çok daha güçlü bir hal alabilir.
  • Cengiz Bozkurt (Leyla-Mecnun’da Erdal Bakkal karakteri): Cengiz Ağabey ile görüştük ve yarın müsait olacağını söyledi. Oysa ben daha bugün dönmüştüm Karasu’ya… Dedim ki kendime “Çağrı bu fırsat kaçmaz, gelecek haftayı bekleme git!” Tabi bu fikre ulaşmamda kız arkadaşımın payı çok büyük. Ona da fikri için müteşekkirim 🙂

erdalbakkal

Olaylar böyle dostlar, bakalım bu zamanlar nelere gebe. Bakalım daha neler olacak, batacak mıyız çıkacak mıyız bilemiyorum. Ya tamam ya devam meselesi gibi bir şey olacak bu. Bana şans dileyin.

Ha bu arada, güzel zamanlar geçirdim İstanbul’da ama çok da anlatmaya gerek görmedim. Hem zaten belleğimden çıktı gitti bir anda bu güzel görüşme ihtimallerinden sonra 🙂