Profesyonel hizmet, işinde uzman bir ekip ve senelerin verdiği bilgi birikimi işte özel teknik servisimizin tanımı. Bu bağlamda vaillant marka tüm ürünlerinizin bakım, tamirat ve onarım işlerini yapmaya hazırız. Uzun yıllardır ısıtma ve soğutma sistemlerinde kaliteli hizmet anlayışımızla hep bir adım önde olduk.

Vaillant Servisi

Vermiş olduğumuz özel teknik servis hizmetini ileriye taşıyarak rakiplerimizden ayrıldık şimdi bu tecrübe ve bilgi birikimimizi vaillant markasını daha ileri taşımak için kullanacağız. Markaya olan güvenimiz. Ürünlerinde kullanılan malzemenin kalitesi ve muntazam işçilikten kaynaklanıyor. Vaillant özel teknik servis olarak ürünlerinizde oluşabilecek her türlü arıza için yanınızda olmaktan gururluyuz. Evinizde, işyerinizdeki ürünlerinizin sorunsuz ve verimli bir şekilde kullanmanız için olası hertürlü arızada bize bir telefon açmanız yeterli olacaktır en kısa zamanda işinde uzman ekibimizle yanınızda olup sorununuzu çözeceğiz. Kaliteli hizmet sunmayı prensip edinen uzman ekibimiz merak ettiğiniz her konu hakkında sizi bilgilendirecektir.

Beylikdüzü Vaillant Servisi

Ekibimiz arıza tespiti yaparak size gerekli bilgileri verir. Talimatlarınız doğrultusunda arızaya müdahale edilir yada edilmez. Sizden izinsiz hiçbir şekilde cihazınıza müdahale edilmez. Tamirat ettirmek istediğiniz cihazlarınızda sadece orijinal yedek parçalar kullanılır. Başka cihazlardan çıkma yada yan sanayi ürünler kesinlikle kullanılmaz. Size ve cihazlarınıza sunduğumuz tüm hizmetler en kaliteli şekilde olacaktır. Garanti süresi dolan vaillant marka ürünlerinizin teknik anlamda tüm sorunlarına kendi sorunlarımızmış gibi yaklaşıp tamiratı öyle tamamlarız.

Kaynak : vaillantservismerkezi.org