Bulunduğu sektörde daima zirveyi hedefleyen ve bu hedefe kısa sürede ulaşan firmamız sürekli olarak gelişen dinamizmi ve bünyesine kattığı taze kanlar sayesinde kaliteli servis için aradığınız doğru adres… Belirli aralıklarla piyasaya sunduğumuz fırsatlar ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımak için gerçekleştirdiğimiz uygun fiyat listemiz sayesinde müşteri portföyümüz tahmin ettiğimizden daha fazla genişledi ve büyüdü.

Özel İzmir Beko Servis Merkezi – 444 1 494

İzmir halkı için tek bir ilçede ya da tek bir noktada değil tüm İzmir’e servis hizmeti sunuyoruz. Beyaz eşyalarınızın sizlere çıkaracağı her türlü sorunlar için bizleri haftanın her günü arayabilirsiniz. Teknolojinin yakın takipçileri olan İzmir halkı her yeni ürünle bizlerden daha önce tanışıyor diyebiliriz. Bu hıza yetişmek için markaları sürekli olarak takip eden bir ekibimiz var. Ürünleri kısa sürede temin edip atölyelerimizde inceleme fırsatına sahip oluyoruz. Servis hizmetlerimizde test sürecimiz biraz uzun sürüyor.

Bu süreç ürünlerin verimliliğini ve çalışabilirliğini kontrol etmek için. Testlerin bir diğer getirisi ise ürünün sizlere tekrar tekrar sorun çıkartmamasıdır. Meydana gelebilecek sorunları önceden tespit edebiliyor ve sizlere bilgileri sunuyoruz. İzmir halkının ihtiyaçlarını düzenli olarak yaptığımız anketler sayesinde kolayca belirliyoruz.

Çağrı merkezlerimiz de bu konuda hiç fena sayılmazlar. Her servis talebi için müşterilerimizin fikirlerini alan çağrı merkezi ekiplerimi günün her saati sizleri telefon başında bekliyor. Detaylı bilgi: http://www.arcelikbekoservis.com adresinde…