Çalışanlar için bayramlar eşsiz bir tatil fırsatı oluyor. Kentin karmaşasından uzaklaşmak ve farklı yerleri görmek isteyenler tercihini tur programlarından yana kullanıyor. Peki, bu Kurban Bayramı döneminde hangi tur seçenekleri sizi bekliyor? Öncelikle seçeneklerinizin bu defa bir hayli fazla olduğu bilgisini aktaralım. Özellikle rotasını bu defa sınırların ötesine çevirmek isteyenler daha da şanslı!

Romanya Şatolar – Varna Turu

Eşsiz bir tatil yapma fırsatını da barındıran Romanya Şatolar – Varna turu şimdiden büyük heyecan uyandırıyor. Bir rehberin gezdiğiniz her yerle ilgili bilgi de aktaracağı bu tur kapsamında özellikle Varna’yı her yönüyle keşfetme şansına sahipsiniz. Tek başınıza da katılabileceğiniz bu tur size çok iyi gelecek.

Büyük İtalya – Yunanistan – Balkan Turu

Bir bayram tatiline en fazla kaç tane ülke sığdırabilirsiniz? Şayet bu tura katılırsanız İtalya, Yunanistan ve Balkan coğrafyasını görme şansına sahip olabilirsiniz. Neredeyse her dakikanın en verimli şekilde değerlendirilebilmesi için özel olarak organize edilen tur gezmeyi sevenlerin favori tatil programı haline geldi bile! Selanik, Belgrad, Sofya, Roma, Floransa, Venedik, Bari görebileceğiniz yerlerden sadece birkaçı… Turun büyük ilgi gördüğünü ve şimdiden yerinizi ayırtmanız gerektiğini de belirtelim.

Benelüx – Paris Turu

Kurban Bayramı boyunca sürecek olan bir gezi programına dahil olmak isteyenler de rotasını hemen bu tura çevirebilir. Sırasıyla Amsterdam – Eemnes – Köln – Lüksemburg – Metz – Paris – Brüksel ziyaret ediliyor ve bu bölgelerdeki en güzel yerler büyük bir keyifle geziliyor. Bayram tatilinin en iyi şekilde değerlendirmek isterseniz siz de bu turu detaylıca inceleyin.

Bu arada seçeneklerinizin bununla sınırlı olmadığını da aktaralım. Tatil Sepeti internet sitesinde Kurban Bayramı turları tüm detayları ile incelenebilir ve size en uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz. Hatta yerinizi de hemen ayırabilirsiniz. Kesin kalkış olan tur seçeneklerine öncelik verin. Aynı zamanda Türkiye’de kalmak isteyenler için düzenlenen tur programlarına da göz atabileceğinizi belirtelim. Her bütçeye uygun tur seçenekleri mevcut ve dolayısıyla bütçenizi de zorlamadan turlara katılabilirsiniz.

Kurban Bayramı Ne Zaman?

Kurban Bayramı 2019 yılında 10 Ağustos Arefe günü başlıyor ve 14 Ağustos’ta sona eriyor.