Şu sıralar hayatıma sokmak istediğim sadeliği sağlamakla meşgulüm. Bir plân yaptım kendime. Öyle bildiğiniz şu saatte şunu, bu saatte bunu yapacağım gibi değil. Sadece yatış ve kalkış saatlerim belli; Bir de gün içerisinde yapacaklarım. Bu plâna uyabilirsem kaliteli bir yaşama doğru ilerliyor olacağım.

Daha önce de dediğim gibi benim aklımı çelecek, ne yapsam ne etsem diye düşünmeme sebep olarak şeyleri hayatımdan çıkarmaya başladım. Hayatımdan çıkaracağım şeylerden biri de domainlerimden ikisiydi. Büyük ümitlerle aldığım ucuzkonakla.com ve acilis.net isimli domainlerimi satışa çıkardım forumlarda. Bu konularla ilgili olarak; Şu şekilde satman mantıklı olur, ya da şurada satabilirsin diye bir öneriniz varsa çok sevinirim.

sadelik

Neyse efendim, artık sadece iki sitemle ilgileneceğim. Bunlardan biri şu anda yazmakta olduğum blogum, diğeri de hanimkiz.com isimli kadın sitem. Öncelikle sitemin temasını değiştirdim. İçime sinen Yaren WordPress Teması’nı aldım ve inanın çok işlevsel bir tema. Almayı düşünenlere kesinlikle öneriyorum. Reklam yerleşimlerinden tutun da görselliğe ve valid kodlamaya kadar her şey neredeyse mükemmel.

Ben, en azından bir kez olsun bu siteme de gireceğinizi ve arada bir yorumlarınızla (özellikle hanim ziyaretçilerimiz) ortamı şenlendireceğinizi düşünüyorum. Ek olarak; İçerik girmek konusunda hiçbir sıkıntım yok, onu halledebilirim ancak sormak istediğim bir soru var: Acaba şimdi ya da daha sonra siteme bir de forum eklesem mi?