ATV dizileri seyircileri ekran başına kilitliyor. Oldukça kaliteli kadrolar ile oldukça başarılı yapımlara imza atan ATVreyting rekorları kırmaya devam ediyor.

Ölene Kadar dizi ile adından oldukça bahsettiriyor. Başrollerini Fahriye Evcen, Engin Akyürek, Sarp Levendoğlu gibi oldukça başarılı isimlerin paylaştığı Ölene Kadar işlemediği bir suç yüzünden müebbet hapis cezası alan Dağhan ve onu kurtarmak için uğraşan Selvi’nin hikayesini anlatıyor.

İlgiyle İzlenen Aşk ve Mavi Tam Gaz Devam Ediyor

ATV ekranlarının en başarılı yapımlarından birisi olan Aşk ve Mavi’nin başrollerini Emrah ve Burcu Kıratlı paylaşıyor. Işıl Yücesoy, Kenan Bal, Birgül Ulusoy, Ayşegül Ünsal ve Osman Karakoç gibi isimler de dizinin kadrosunda yer alıyor.

Oldukça zengin bir ailenin orta yaşlı bir oğlu olan Ali (Emrah) Ahmet isimli birisini öldürdüğü için hapse girer. Hapishanedeyken Mavi isimli bir kız ile mektuplaşmaya başlar. Hapishaneden tahliye olduktan sonra evlenmeye karar verirler fakat Ali Mavi’nin Ahmet’in kardeşi olduğunu ve Mavi’nin planlarını bilmemektedir. Oldukça değişik bir senaryoya sahip olan Aşk ve Mavi Cuma günleri ATV ekranlarında seyirci ile buluşmaya devam ediyor.

ATV ekranlarının en çok reyting rekorları kıran dizilerinden birisi olan Kırgın Çiçekler izleyenleri ekran başına bağlamaya devam ediyor. Yetimhanede yaşayan kızların oraya nasıl geldiklerini ve hayatlarının nasıl olduğunu anlatan bu dizi oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip. Oldukça yürek burkan bir senaryoya sahip olan Kırgın Çiçekler her Pazartesi izleyici karşısına çıkıyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin başrollerini Kerem Bursin, Leyla Lydya ve Gürkan Uygun paylaşıyor. Şili’deki bir yük gemisinde çalışan Ali’nin İstanbul’a gelmesini, Pelin ile tanışmasını ve daha sonrasında yaşayacaklarını konu alan bu dizi de oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip.

Müge Anlı ile Tatlı Sert, Karavan, Kim Milyoner Olmak İster, Gözüm Sende, ATV Ana Haber programları ile de oldukça iddialı olan ATV her yaş ve her zevkten kişiye hitap etmeyi başarıyor.

Atv canlı yayın akışını detaylı şekilde takip etmek, popüler ATV dizilerini hızlı kaliteli, canlı ve kesintisiz bir şekilde izlemek, reyting raporlarını incelemek için buraya tıklayarakcanlitvs.com’u ziyaret edebilir, kesintisiz canlı yayının keyfini çıkarabilirsiniz.