Gençler İngilizce öğrenmenin ne kadar gerekli olduğunu kavradılar, ileriye dönük yaptıkları planların başına İngilizce öğrenmeyi koyuyorlar ve çok da iyi ediyorlar. Dünya üzerinde en çok konuşulan dil İngilizce, her zaman her yerde karşılaşılabilecek olan bu dili öğrenmek sizin de hakkınız. Gelin bu işin üstesinden el ele vererek birlikte gelelim İngilizcenizi birlikte ilerletelim. Konuşama olmadıktan, pratik yapılmadıktan ve günlük konuşmaları bile İngilizce konuşarak halledemedikten sonra bu dili öğrenmek, konuşmak neredeyse imkansız. Hiçbir yabancı lisan bol, bol konuşulup pratik yapılmadan öğrenilemez. Bizim ortaya koyduğumuz ve her geçen gün güncelleyerek farklı boyutları ile ele aldığımız İngilizce öğretim sistemi Avrupa çapındadır.

konusarakogrencom

İlk elde size iletişim kurduğunuzda bazı İngilizce sorular soracağız, aldığımız cevaplarla sizin İngilizce bilme seviyeniz ortaya çıkacaktır. Karar verip de kayıt yaptırdıktan sonra da sizin için özel olacak kullanıcı adı ve şifrenizi belirttiğiniz mail adresine göndereceğiz ki sisteme rahatlıkla girip derslere başlayabilesiniz. Bize ulaşmak çok kolay, www.konusarakogren.com adresi bizim linkimiz, tıkladığınız zaman hemen karşınıza gelecektir. Öğretmenlerimizin tamamının ana dili İngilizcedir ve bu iş için eğitim almışlardır. Dersler 10, 20 ve 30 dakikalık programlar halindedir, hangisini isterseniz onu seçebilirsiniz.

Karşılıklı konuşma ve soru cevap şeklindeki dersleri skype veya cep telefonu ile takip edebilirsiniz. konuşarak öğren başarıları ispatlanmış olan ve her geçen gün daha iyiye doğru yol alan bir sistemdir. Cuma günleri serbest konuşma günüdür, burada hafta içinde gösterdiğiniz tüm performansları değerlendirebilirsiniz. Eğlenceli, sizi sıkmayan ve çok sıcak geçecek olan derslerden büyük keyif alacağınızı ve diğer dersi 4 gözle bekleyeceğinizi biliyoruz. Her geçen gün İngilizcenizin daha ileriye gittiğini görmek sizi çok mutlu edecektir.