2020 yılında evlenmeyi planlayanlar şimdiden alyans modellerini mercek altına almaya başladı. Elbette seçtikleri alyans modellerinin moda ve trendlere  uygun olmasını isteyen çiftler gelecek sezonda hangi tasarımların popülerlik kazanacağını şimdiden bilmek istiyor. Merak edilen bu soruya yanıt vermek için  detaylı bir araştırma yaptık. 2020 altın alyans modasında hangi tasarımların ön plana çıktığını öğrenmeye hazır mısınız?

Takılarda Detay Sevenler Şanslı! 

Kullandığı takı tasarımlarında detaylı işlemeler ya da detaylı süslemeler olmasından hoşlananların çok şanslı bir döneme girdiğini belirtmemiz lazım.  Çünkü 2020 alyans modelleri arasında çeşitli işlemelerle göz alıcı bir şıklık kazandırılan modeller bir hayli ön plana çıkacak gibi görünüyor.  İşlemeler altın alyanslar da yeni sezonda yoğun bir şekilde kullanılıyor ve ortaya estetik şıklığıyla  görenleri kendine hayran bırakan tasarımlar çıkıyor. Eğer sizde bu grupta yer alıyorsanız yeni sezon alyans modelleri arasından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz.

Ancak tasarımcıların sadelikten hoşlananları da  unutmadığını belirtebiliriz. En yeni kreasyonlara göz atıldığında sade bir görünüm sergileyen altın alyans modellerinin de bulunduğu  dikkat çekiyor. Dolayısıyla “ ama ben sadelikten hoşlanıyorum” diyenler tercihini eski sezon alyanslar arasından yapmak zorunda değil!  Sadelikten doğan şıklığı net bir şekilde yansıtan alyans modellerini de en yeni kreasyonlar arasında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Işıltı Alyanslara İlgi Artıyor!

Pırlantalarla ya da parlak swarovski taşlarla süslenmiş olan alyanslara geçtiğimiz sezonda ilgi bir hayli artmıştı. Bu nedenle tasarımcılar yeni sezondan ışıltılı alyans modellerine daha fazla yer vermiş gibi görünüyor.  Aynı zamanda mat bir görünüm yerine daha parlak bir görünüm sergileyen alyanslarda önümüzdeki sezonda popülerlik kazanacak gibi…  eğer aksesuar seçimlerinizde parlaklığı önem veriyorsanız alyans tercihinizi de kesinlikle bu yönde yapmalısınız.

Yeni Sezon Altın Alyansları İnternette İnceleyin!

Tamamı yeni sezon olan bu tasarımları incelemek için kuyumcular arasında mekik dokumanıza hiç gerek yok. Hemen Altınbaş’tan yani internet sitesinde söz ettiğimiz bu tasarımların tamamını zaten bir arada görebilirsiniz. Hatta yeni sezon modelleri en uygun fiyatlarla satın alma şansını değerlendirebilir ve hemen siz de kullanacağınız alyansı bu siteden seçebilirsiniz.  Ancak acele ederek model seçenekleri azalmadan sipariş vermenizde fayda var.