Malumunuz ki 7 Haziran Genel Seçimleri’ne saatler kaldı. Hepimiz siyasilerin bangır bangır geçen seçim araçlarının müziklerine maruz kaldık, kimileri kendi siyasetçisini destekledi, kimileri kararsız kaldı ama artık dananın kuyruğunun koptuğu yere geldik. Her şey bu seçim sonucunda belli olacak.

Seçim öncesinde bütün yayın kuruluşları, televizyonlar, gazeteler ve dahası sokakta insanlar bile kendi tahminlerini yürüttüler ve son gün geldi çattı. Herkes oyunu kullandıktan sonra biliyorsunuz ki milleti bir merak alacak. Yalnız bu saatten sonra 7 Haziran akşam YSK’nın belirlediği saate kadar hiç bir yayın kuruluşu bilgi veremeyecek. Seçim yasağı bittikten sonra da büyük bir bilgi akışı başlayacak. İşte bu noktada 2015 Seçim Sonuçları için doğru ve etkili bir değerlendirme ile doğru sonuçlara ulaşmak isteyenlere önereceğim iki internet sitesi var.

 Hürriyet 

logoLargeYıllardır bilinen kalitesi ve köklülüğü ile yine güven veren bir seçim bilgilendirmesi yapacağına inancım tam. Güvenilir ve farklı kaynaklardan alınacak bilgiler ve uzman yorumları ile Hürriyet’in seçim ekranı sorularınıza cevap olacaktır.

 

2015 Genel Seçimleri sadece ülkemiz değil bir çok dünya ülkesi için de merakla beklenen bir seçim. Bu noktada herkes gibi ben de memleketin yararına olacak hamleleri kim yapacaksa onların kazanmasını temenni ediyorum.